سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وحدتی هلان:

تعرفه های پزشکی همچنان بلاتکلیف است / افزایش منطقی تعرفه های سلامت راهکار ارایه خدمت به بیماران

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ارایه خدمت به بیماران در پی افزایش منطقی تعرفه های سلامت است، گفت: تعرفه های پزشکی همچنان بلاتکلیف است و باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود.
جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 17:27
تعرفه های پزشکی همچنان بلاتکلیف است / افزایش منطقی تعرفه های سلامت راهکار ارایه خدمت به بیماران عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ارایه خدمت به بیماران در پی افزایش منطقی تعرفه های سلامت است، گفت: تعرفه های پزشکی همچنان بلاتکلیف است و باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101124357853.jpg تعرفه,های,پزشکی,همچنان,بلاتکلیف,است,/,افزایش,منطقی,تعرفه,های,سلامت,راهکار,ارایه,خدمت,به,بیماران Icana

محمد وحدتی هلان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت افزایش تعرفه های پزشکی در سال 96، افزود: عدم تعیین تکلیف تعرفه های پزشکی مشکلاتی را در حوزه سلامت ایجاد می کند و سبب خواهد شد که هر پزشک به میل خود تعرفه ها را افزایش دهد که همین امر نوعی هرج و مرج را در بهداشت و درمان پدید خواهد آورد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نمی توان توقع داشت که افزایش تعرفه های پزشکی ثابت یا کاهش پیدا کند زیرا پزشکان نیز باید بر اساس تورم افزایش تعرفه ای را شاهد باشند اما از سویی افزایش 10 درصدی نیز منطقی نخواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: افزایش منطقی تعرفه های پزشکی منجر به دلگرمی پزشک و در نهایت ارایه خدمت مطلوب تر به بیماران می شود که در نتیجه رضایتمندی بیماران را نیز به همراه خواهد داشت.

وی یادآور شد: افزایش منطقی تعرفه های پزشکی هم به نفع پزشک است و هم به نفع بیمار؛ لذا باید سازوکار دقیقی برای تعیین تکلیف این موضوع در نظر گرفته شود زیرا بلاتکلیفی آن به صلاح نیست.

وحدتی هلان تاکید کرد: اکنون تعرفه های حوزه سلامت نه تنها در پایان سال گذشته تعیین تکلیف نشده است بلکه اکنون با گذشت 3 ماه از سال خبری از مشخص شدن این تعرفه ها نیست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: وزارت بهداشت با همکاری بیمه ها باید ورود جدی به این موضوع داشته باشند تا منافع هر دو گروه مورد توجه واقع شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر