سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی تاکیدکرد:

کاهش هزینه تولید مرغ در بازار با ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا راهکاری برای کاهش هزینه تولید مرغ در بازار به شمارمی آید،گفت: دادو ستد جوجه یک روزه  توسط واسطه ها عاملی برای افزایش نرخ تولید مرغ در بازار تلقی می شود.
جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 17:26
کاهش هزینه تولید مرغ در بازار با ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا راهکاری برای کاهش هزینه تولید مرغ در بازار به شمارمی آید،گفت: دادو ستد جوجه یک روزه  توسط واسطه ها عاملی برای افزایش نرخ تولید مرغ در بازار تلقی می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201608104179771372.jpg کاهش,هزینه,تولید,مرغ,در,بازار,با,ارائه,جوجه,یک,روزه,در,بورس,کالا Icana

 علی ابراهیمی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا،گفت: دادو ستد جوجه یک روزه توسط واسطه ها عاملی برای افزایش نرخ جوجه یک روزه دربازار تلقی می شود، بنابراین با ارائه جوجه یک روزه در  بورس کالا  علاوه  برتعیین نرخ منطقی برای این نوع از  تولیدات می توان  واسطه ها را نیز از صنعت مرغداری حذف کرد.

  نماینده مردم شازنددرمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: با ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا امکان دسترسی واحدهای غیرمجاز  در عرصه خرید محدود می شود،  زیرا برای خرید جوجه یک روز در  بورس کالا متقاضیان باید مدارک مورد نیاز را  به بورس کالا ارائه دهند.

 ابراهیمی،افزود: با ارائه کالا در  بورس، بدیهی است که باید هویت خریدار مشخص شود و در این شرایط مرغداری های غیرمجاز و بدون پروانه  نیزشناسایی و در نتیجه حضور واسطه ها نیزدر صنعت مرغداری کمرنگ می شود.

 عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،یادآور شد: ارائه جوجه یک روزه در بورس کالا راهکاری برای کاهش هزینه تولیدمرغ در بازا ر به شمارمی آید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط