سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زنگنه در گفت وگو با خانه ملت:

قرارداد ایران و توتال در مراحل پایانی است/قرارداد پیش از پایان کار دولت یازدهم منعقد می شود

سرویس اقتصادی
وزیر نفت با بیان اینکه قرارداد ایران و توتال برای توسعه فاز١١ پارس جنوبی در مراحل پایانی است، گفت:قرارداد ان شاء الله در دولت یازدهم و پیش از پایان کار این دولت منعقد می شود.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 08:00
قرارداد ایران و توتال در مراحل پایانی است/قرارداد پیش از پایان کار دولت یازدهم منعقد می شود وزیر نفت با بیان اینکه قرارداد ایران و توتال برای توسعه فاز١١ پارس جنوبی در مراحل پایانی است، گفت:قرارداد ان شاء الله در دولت یازدهم و پیش از پایان کار این دولت منعقد می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/47522.jpg قرارداد,ایران,و,توتال,در,مراحل,پایانی,است/قرارداد,پیش,از,پایان,کار,دولت,یازدهم,منعقد,می,شود Icana

بیژن نامدار زنگنه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مذاکرات ایران و توتال برای توسعه فاز ١١ پارس جنوبی، گفت: ایران و توتال در حال جمع بندی و بحث برای انعقاد قرارداد توسعه فاز ١١ پارس جنوبی هستند، که تقریبا در مراحل نهایی و پایانی برای امضای قرارداد قرار دارد.

وزیر نفت، افزود:قراداد توسعه فاز ١١ پارس جنوبی ان شاء الله در دولت یازدهم و پیش از پایان کار این دولت منعقد می شود.

این عضو کابینه دولت یازدهم، در ادامه ی گفت وگوی خود با خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد: عقد قراردادهای جدید نفتی جهت  توسعه میدانهای نفتی و گازی با اولویت میدانهای مشترک از مهمترین اولویتهای صنعت نفت در سال ٩٦ است.

شایان ذکر است میدان گازی پارس جنوبی، (در قطر: گنبد شمالی) بزرگترین میدان گازی جهان است، که در خلیج فارس و در آبهای سرزمینی ایران  و قطر واقع شده‌است. این میدان گازی بین جمهوری اسلامی ایران و قطر مشترک بوده و در کشور قطر، میدان گازی گنبد شمالی نام دارد. ایران و قطر از ابتدای برداشت از این میدان مشترک همواره در رقابت برای برتری در بهره‌برداری از منابع هیدروکربنی این میدان بودند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار