سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی:

هدف افراد پشت پرده داعش ایجاد شکاف قومیتی در ایران است/ داعش به هیچ قوم و مذهبی تعلق ندارد

سرویس سیاسی
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی اهداف داعش از انجام اقدام تروریستی در تهران را تشریح کرد.
جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 17:39
هدف افراد پشت پرده داعش ایجاد شکاف قومیتی در ایران است/ داعش به هیچ قوم و مذهبی تعلق ندارد نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی اهداف داعش از انجام اقدام تروریستی در تهران را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101457892998.jpg هدف,افراد,پشت,پرده,داعش,ایجاد,شکاف,قومیتی,در,ایران,است/,داعش,به,هیچ,قوم,و,مذهبی,تعلق,ندارد Icana

جلال میرزایی گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح اهداف داعش از انجام عملیات تروریستی در تهران، اظهار داشت: انجام عملیات تروریستی از سوی داعش در مجلس شورای اسلامی پیام های خاصی دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد، داعش پس از تحمل شکست های متعدد در ماه های اخیر در سوریه و عراق به لحاظ جذب نیروی انسانی دچار مشکل شده و با انجام چنین عملیاتی به دنبال روحیه دادن به نیروهای خود بوده است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه در برخی از کشورها ایران  ستیزی رواج دارد و داعش امیدوار است با انجام این عملیات نیروهای جدیدی را جذب کند.

وی افزود: برای انتشار فیلم به زبان کُردی یکی از اهداف داعش این است که از میان کُردها نیرو جذب کند وگرنه کُردها کسانی هستند که اغلب به نظام جمهوری اسلامی و ایران تعلق خاطر دارند و چنین کارهایی را نمی پسندند.

میرزایی با بیان اینکه قدرت هایی که پشت سر داعش قرار دارند، سال هاست که به دنبال دامن زدن به شکاف های قومیتی هستند، ادامه داد: شاید یکی از اهداف طراحان اصلی داعش، این باشد که نیم نگاهی به ایجاد شکاف قومیتی در ایران دارند و واکنش ها در کشور باید به این گونه اقدامات دشمن، چنان باشد که به اختلافات قومیتی دامن زده نشود.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه داعش پدیده ای نیست که طرفدار یک قوم باشد ، زیرا این گروه تروریستی و تکفیری جریان پیچیده ای است که از ازبکستان، قرقیزستان ، افغانستان، کشورهای حوزه خلیج فارس تا اروپا نیرو جذب کرده و چند ملیتی است، گفت: بنظر من نباید به قومیت اعضای داعش تمرکز کرد زیرا در این گروه تعلقی نسبت به اقوام و مذاهب وجود ندارد بلکه خوی وحشی گری در داعش حاکم است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000