سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

واکنش نماینده تهران به اظهارات سخنگوی دولت درباره معوقات فرهنگیان

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تاکید کرد: از سخنگوى دولت در این چهارسال متانت و اخلاق و بیان خوب را سراغ داشتیم و امیدواریم با همین رویه نیز کارشان را ادامه دهند.
جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 13:44
واکنش نماینده تهران به اظهارات سخنگوی دولت درباره معوقات فرهنگیان نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تاکید کرد: از سخنگوى دولت در این چهارسال متانت و اخلاق و بیان خوب را سراغ داشتیم و امیدواریم با همین رویه نیز کارشان را ادامه دهند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101266848023.jpg واکنش,نماینده,تهران,به,اظهارات,سخنگوی,دولت,درباره,معوقات,فرهنگیان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه سعیدى گفت: سخنان اخیر نوبخت در مورد مطالبات وزارت آموزش و پرورش از دولت بهتر بود با بیان دیگری عنوان مى‌شد.

نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: آقاى نوبخت تعبیر گروگان را برای مطالبات آموزش و پرورش استفاده کردند که با شیطنت برخى رسانه‌ها اینگونه القا شده که ایشان مى‌گوید مطالبات معوق معلمان مانند گروگان در اختیار آموزش و پرورش است تا بودجه بیشترى بگیرند. همین مساله نیز موجب ناراحتى قشر وسیعى از فرهنگیان شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: از سخنگوى دولت در این چهارسال متانت و اخلاق و بیان خوب را سراغ داشتیم و امیدواریم با همین رویه نیز کارشان را ادامه دهند.

به گزارش ایلنا؛ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: ما باید به دنبال وضعیتى باشیم که آموزش و پرورش هر روز در حال خواهش و تمنا براى دریافت بودجه جهت پرداخت بدهی‌هایش نباشد. این کار شدنى است و مى‌توان با برنامه‌ریزى صحیح وزارت آموزش و پرورش را از این وضعیت نجات داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000