سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مسعودی مطرح کرد:

کلیدواژه‌های رهبر معظم انقلاب؛ راهگشای سیاست‌های داخلی و خارجی

سرویس دیگر رسانه‌ها
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هرکدام از کلیدواژه‌هایی که رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران نظام مطرح کردند می‌تواند برای سیاست‌های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار بگیرد و راهگشا باشد.
جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 14:06
کلیدواژه‌های رهبر معظم انقلاب؛ راهگشای سیاست‌های داخلی و خارجی نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هرکدام از کلیدواژه‌هایی که رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران نظام مطرح کردند می‌تواند برای سیاست‌های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار بگیرد و راهگشا باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606107717715921.jpg کلیدواژه‌های,رهبر,معظم,انقلاب؛,راهگشای,سیاست‌های,داخلی,و,خارجی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اصغر مسعودی درباره بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار  با مسئولان و کارگزاران نظام اظهار کرد: رهبری نکات بسیار ارزنده‌ای را در این نشست مطرح کردند.

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رهبرمعظم انقلاب حول منافع ملی و هویت بیاناتی داشتند و  در نهایت ذیل عنوان تجارب مطالبی ارزنده را بیان کردند که هرکدام از این‌ها بعنوان کلیدواژه هایی برای سیاست‌های داخلی و خارجی می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و راهگشا باشد.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس دهم گفت: در رابطه با استقلال می‌بینیم که نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی از ارکان اقتدار کشور هستند.

مسعودی خاطرنشان کرد: الحمدلله نیروی انتظامی، نظامی و خصوصا سپاه توانسته اند اقدامات بسیار شایسته‌ای را درطول این سال‌های پس از انقلاب ارائه کنند تا آنجا که رهبرمعظم انقلاب نیز همواره قدردان این تلاش‌ها و مجاهدت‌ها بوده اند.

این نماینده مردم در  مجلس دهم عنوان کرد: اگر ما اهم اکنون کشور امنی داریم به برکت این است که از درگیری‌های داخلی پرهیز کرده ایم و اتحاد مان را درکشور حفظ کرده ایم.

به گزارش خبرگزاری میزان؛ نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: نیروهای نظامی و انتظامی ما بیرون مرز‌ها با تروریست‌ها مبارزه می‌کنند و مشورت‌های مستشاری می‌دهند و با این کمک‌ها توانسته اند نقشه‌های شوم آمریکا مبنی بر تجزیه سوریه و عراق را نقش برآب کرده ایم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط