سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گودرزی:

خودروهای لوکس قاچاق را باید به آتش می‌کشیدند/ قوه قضائیه اهمال‌کاران را مجازات کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: باید بدون ملاحظه کالاهای قاچاق امحا و به آتش کشیده شوند، این به آتش کشیده شدن اسراف محسوب نمی‌شود.
جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 14:48
خودروهای لوکس قاچاق را باید به آتش می‌کشیدند/ قوه قضائیه اهمال‌کاران را مجازات کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: باید بدون ملاحظه کالاهای قاچاق امحا و به آتش کشیده شوند، این به آتش کشیده شدن اسراف محسوب نمی‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105090860276.jpg خودروهای,لوکس,قاچاق,را,باید,به,آتش,می‌کشیدند/,قوه,قضائیه,اهمال‌کاران,را,مجازات,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عباس گودرزی با اشاره به سرانجام خودروهای لوکس قاچاق گفت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند قاچاق خنجری از پشت به پیکر نظام است که پدر تولید مملکت را درآورده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: باید با متخلفان قاچاق کالا بدون ملاحظه و مماشات برخورد شود چراکه اگر می خواهیم اقتصاد مقاومتی در جامعه محقق شود باید موانعش را برطرف کنیم و این مسئله جزء ضروریات آن است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس دهم با بیان اینکه حمایت از تولید داخل ستون فقرات اقتصاد مقاومتی  است، تصریح کرد: قاچاق ضد تولید داخل است، پس اگر می خواهیم اقتصاد مقاومتی به معنای واقعی کلمه در جامعه محقق شود باید موانع آن که بزگرترین عامل قاچاق کالا است را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: مصرف کالای ایرانی بزرگترین حمایت از تولید داخلی است و مانع اصلی که باعث می شود تولید داخل آسیب ببیند و این بند مهم پیاده نشود بحث قاچاق کالا است، زمانی که کالا قاچاق شد و به قیمت پایین تر به دست مشتری رسید تولید کننده ما زمین گیر می شود و اقتصاد مقاومتی به معنای واقعی کلمه پیاده نمی شود. از این رو مردم وظیفه دارند که کالای داخلی مصرف کنند و قوه قضاییه نیز وظیفه دارد تا با قاچاقچیان و متخلفان در این زمینه به صورت جدی و بدون هیچ ملاحظه ای برخورد کند، همچنین مجلس باید به نحوی قانونگذاری و ریل گذاری کند که خلاهای موجود برطرف شود و از سوی دیگر دولت نیز باید وظیفه اجراییش را به نحو احسن انجام دهد.

گودرزی تاکید کرد: معتقدم باید بدون ملاحظه کالاهای قاچاق امحا و به آتش کشیده شوند، این به آتش کشیده شدن اسراف محسوب نمی شود، اگر این کار را نکنیم تولید ما نابود، جوان ما بیکار و بیچاره و کانون خانواده از هم فروپاشیده خواهد شد، چراکه اگر  فرصت شغلی برای جوان فراهم نشود کانون خانواده از هم می پاشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو؛ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: معتقدم قوه قضاییه باید در ارتباط با کسانی که نسبت به مقابله با قاچاق کالا کمترین اهمال کاری و کوتاهی انجام می دهند ورود و همان گونه که مورد تایید مقام معظم رهبری است از این آفت جلوگیری کنند. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000