سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تاثیر مشروط سیاست های خارجی بر جریان خودروسازی در ایران

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم نهاوند در مجلس تاثیر مشروط سیاست خارجی بر جریان خودروسازی در ایران را تشریح کرد.
جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 16:18
تاثیر مشروط سیاست های خارجی بر جریان خودروسازی در ایران نماینده مردم نهاوند در مجلس تاثیر مشروط سیاست خارجی بر جریان خودروسازی در ایران را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104519980831.jpg تاثیر,مشروط,سیاست,های,خارجی,بر,جریان,خودروسازی,در,ایران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسن بهرام نیا با اشاره به اهمیت استاندارد سازی خودروهای داخلی گفت: استاندارد سازی خودروهای داخلی از جمله مسائل مهم و مطرح در بحث کاهش آلایندگی های زیست محیطی در کلانشهرها (بالاخص شهر تهران) است و بر همین مبنا اولویت فعالیت دولت دوازدهم در حوزه صنعت خودروسازی بایستی بر محور ارتقای سطح استاندارد کیفی خودروهای داخلی قرار گیرد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم استاندارد سازی خودروهای داخلی افزود: استاندارد سازی از جمله موارد ضروری برای تولید خودروی با کیفیت است و در صورتی که این امر در همه زوایای کمی و کیفی رخ دهد منجر به عرضه خودروهای با کیفیت داخلی و با نازلترین قیمت به مردم خواهد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم مطرح کرد: توجه به پروسه استاندارد سازی خودروهای داخلی و در اولویت قرار دادن آن در برنامه های دولت دوازدهم می تواند موجب اشتغال زایی و افزایش بهره وری و ارتقای میزان تولید در صنعت خودرو سازی گردد.

به گزارش خبر خودرو؛ نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به تاثیر سیاست ها و جذب سرمایه گذاری خارجی در صنعت خودرو خاطر نشان کرد : اعمال این سیاست ها و حضور سرمایه گذاران خارجی در صنعت خودروسازی ایران چنانچه با هدف تولید خودرو با کیفیت و در قالب محصول مشترک با طرف های خارجی بوده و در راستای اقتصاد مقاومتی، اشتغال زایی و جلوگیری از رکود در این صنعت باشد قطعا نتایج مطلوبی را به دنبال خواهد داشت./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000