سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرشادان:

تیم اقتصادی کابینه دوازدهم ترمیم شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «هنوز رایزنی‌های رسمی بین مجلس و دولت درباره وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم صورت نگرفته» گفت که تیم اقتصادی دولت باید در دوره بعد بازسازی و ترمیم شود.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 09:35
تیم اقتصادی کابینه دوازدهم ترمیم شود نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «هنوز رایزنی‌های رسمی بین مجلس و دولت درباره وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم صورت نگرفته» گفت که تیم اقتصادی دولت باید در دوره بعد بازسازی و ترمیم شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201607105213099739.jpg تیم,اقتصادی,کابینه,دوازدهم,ترمیم,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمهدی فرشادان مطرح کرد: ما در حوزه‌های اقتصادی،‌ خصوصاً اشتغال و معیشت نواقصی داشتیم که در دوره جدید باید این مشکلات حل شود و تیم اقتصادی دولت مورد بازسازی و ترمیم قرار گیرد و افراد جدید با انگیزه و انرژی وارد عرصه شوند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در حوزه‌های مختلف مشکلاتی داریم که مهمترین آن بخش اقتصاد، صنایع و معادن است و نیازمند عزم جدی در حوزه اقتصاد،‌ ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم هستیم. اگر هم اقدامی در این زمینه انجام شده قوی نبوده و باید تقویت شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم خاطرنشان کرد: همچنین اگر افرادی هستند که نمی‌توانند با دولت همراهی کنند باید از کابینه حذف شوند و در مقابل افراد توانمند جایگزین آنها شوند.

به گزارش ایسنا؛ نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «رایزنی‌های رسمی بین مجلس و دولت درباره وزرای پیشنهادی وجود نداشته است» اضافه کرد: گزینه‌های زیادی برای هر وزارتخانه مطرح شدند اما هنوز هیچ کدام موثق نیست، ولی نهایتاً با توجه به اینکه آقای جهانگیری هم گفتند میانگین سنی کابینه باید به ۴۵ سال کاهش پیدا کند به نظر می‌رسد شاهد تغییراتی در این زمینه باشیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000