سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر:

کیفیت بسیاری از خودروهای داخلی قابل قبول نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: کیفیت بسیاری از خودروهای تولید داخل قابل قبول نیست.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 09:43
کیفیت بسیاری از خودروهای داخلی قابل قبول نیست عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: کیفیت بسیاری از خودروهای تولید داخل قابل قبول نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/52637.jpg کیفیت,بسیاری,از,خودروهای,داخلی,قابل,قبول,نیست Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمید رضا فولادگر در ارتباط تلفنی با خبر 21 شبکه یک سیما با بیان اینکه صنعت خودرو کشور شبه انحصاری است افزود: این صنعت رقابتی نیست و برای افزایش کیفیت باید رقابتی شود.
 
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به قوانین مجلس درباره صنعت خودروسازی گفت: مجلس ناظر اجرای قانون است و نباید از آن انتظار داشت به صورت فنی در صنعت خودرو نظارت کند.
 
فولادگر افزود: وظیفه نظارت فنی بر صنعت خودرو بر عهده سازمانهایی از جمله سازمان استاندارد است.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: مشکل صنعت خودرو در کشور ساختاری است و این صنعت باید از نظر مدیریتی منابع مالی و فناوری متحول شود.
 
فولادگر با ابراز بی اطلاعی از افزایش بیش از یک میلیون تومانی قیمت یکی از محصولات یکی از  شرکت های خودرو سازی افزود: در سال 96 افزایش چندانی در قیمت خودروها نخواهیم داشت.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: قیمت گذاری خودروها به وسیله شورای رقابت نباید مدت طولانی انجام شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط