سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیگی:

آل سعود به سرنوشت ذلت باری دچار می شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: آل سعود به سرنوشت ذلت باری دچار می شود.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 10:09
آل سعود به سرنوشت ذلت باری دچار می شود نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: آل سعود به سرنوشت ذلت باری دچار می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611109802603183.jpg آل,سعود,به,سرنوشت,ذلت,باری,دچار,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد علیرضا بیگی در یادواره شهدای مسجد امام حسین (ع) یکه دکان تبریز با بیان اینکه باید راه شهدا را برویم، افزود: برگزاری برنامه های یادواره شهدا ضروری است و باید در این برنامه ها اهداف و باورهای شهدا تبیین شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، سپس با تاکید بر ضرورت انتقال پیام شهدا به جوانان و نوجوانان ابراز داشت: در جبهه‌ها بعد از  شنیدن خبر پذیرش قطعنامه ٥٩٨ ناراحت بودیم، ما قرار بود عتبات را فتح کنیم ولی بعدها دیدیم که ما با اثرگذاری در قلوب مسلمانان، کربلا و نجف را فتح کردیم.

بیگی همچنین با بیان خاطراتی از دوران هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: نقل است در دوران دفاع مقدس در داراب فارس مردم با سیل عظیمی مواجه شدند و خاطرمان هست که  مسؤولان برای کمک وارد آن منطقه شده بودند ولی مردم داراب به مسئولان گفتند مبادا این صحنه را به امام تعریف کرده و خاطر ایشان را مکدر کنید، حتی منابع مالی هم جمع ‌آوری کردند و دادند به رزمندگان جبهه‌ها برسانند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، سپس گفت: بعد آن که در مسیر بازگشت یکی از فرماندهان جنگ پولی داد و گفت این پول را به جهت کمک به سیل ‌زدگان در  جبهه جمع‌ آوری کرده ‌ایم، جالب اینجا بود که مقدار پولی که از جبهه جمع شده بود و پولی که از مناطق سیل ‌زده آوردند، دقیقاً همان مقدار بود.

وی گفت: وقتی به محضر امام مشرف شدند و گفتند مردم سیل ‌زده به فکر جبهه ‌ها و رزمندگان به فکر سیل ‌زدگان هستند، امام راحل فرمودند که تاریخ به جز صدر اسلام مردمی مانند مردم ما ندیده است.

به گزارش مهر، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: عربستان سعودی با ثروت افسانه ‌ای خود، مردم مظلوم یمن را با سلاح‌ های آمریکایی و کشتار جمعی هدف قرار می دهد، قطعاً سرنوشتی ذلت بار و فراموش نشدنی را تجربه خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000