سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی:

واگذاری جایگاه سوخت دولتی ایلام قانونی نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی،گفت: واگذاری جایگاه سوخت دولتی ایلام قانونی نیست.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 10:15
واگذاری جایگاه سوخت دولتی ایلام قانونی نیست نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی،گفت: واگذاری جایگاه سوخت دولتی ایلام قانونی نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106695746729.jpg واگذاری,جایگاه,سوخت,دولتی,ایلام,قانونی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جلال میرزایی اعلام کرد: واگذاری جایگاه سوخت دولتی ایلام قانونی نیست و سازمان بازرسی این واگذاری را متوقف کند.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، افزود: دستگاه های نظارتی و واگذار کننده فساد پذیرند و باید عوامل وریشه های این واگذاری های غیر قانونی شناسایی شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: دغدغه های امام جمعه محترم ایلام کاملا منطقی وبه حق است.

گفتنی است آیت الله محمد نقی لطفی دیروز در خطه های نماز جمعه به مسئله واگذاری جایگاه سوخت در مرکز شهرستان ایلام پرداخت و گفت: واگذاری جایگاه سوخت مرکز شهرستان ایلام با پایین ترین قیمت پایمال نمودن بیت المال است. طبق اصل ۴۴ قانون اساسی و دستور رهبر معظم انقلاب به واگذاری بخشی از اموال دولتی به بخش خصوصی برای مشارکت دادن مردم در شکوفائی اقتصادی و ایجاد اشتغال است.

به گزارش مهر، وی عنوان کرد: به همین خاطر سازمان خصوصی سازی مسئولیت این کار را بر عهده دارد. اما ضوابط خاص خود دارد که متاسفانه در واگذاری جایگاه سوخت و پمپ بنزین دولتی ایلام رعایت نشده است و با اینکه قیمت پایه ان قریب به شش میلیارد تومان است با یک سوم این قیمت واگذار شده است و این کار موجب ناراحتی دل سوزان به بیت المال شده است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار