سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نانواکناری:

اروپا آمادگی همسویی با ایران علیه مصوبه تحریم‌های جدید سنا را دارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است در شرایطی که اروپا قصد همسویی با ایران علیه مصوبه تحریم‌های جدید سنای آمریکا را دارد لازم است از این ظرفیت به سرعت استفاده شود.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 11:57
اروپا آمادگی همسویی با ایران علیه مصوبه تحریم‌های جدید سنا را دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است در شرایطی که اروپا قصد همسویی با ایران علیه مصوبه تحریم‌های جدید سنای آمریکا را دارد لازم است از این ظرفیت به سرعت استفاده شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201603104711366908.jpg اروپا,آمادگی,همسویی,با,ایران,علیه,مصوبه,تحریم‌های,جدید,سنا,را,دارد Icana

ولی الله نانواکناری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تصویب طرح اخیر سنای آمریکا برای وضع تحریم‌های جدید علیه ایران، گفت: بعد از تصویب موافقتنامه برجام که در جریان مذاکرات با 1+5 شکل گرفت، شاهد بودیم آمریکا هر از گاهی آمریکا نسبت به این طرح ها خلل هایی ایجاد کرده و حتی مانع انجام اقدامات مثبت آن شده است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه ترامپ نباید مصوبه اخیر سنا علیه ایران را به امضا برساند، عنوان کرد: اقدام مجلس سنای آمریکا محکوم است و مسئولان ایران باید موضع گیری محکم تری نسبت به آن داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به وظایف هیأت نظارت بر حسن اجرای برجام که متشکل از سران قوا و مسئولان رده بالای کشور است، یادآور شد: این هیأت باید تصمیماتی اتخاذ کنند که در مسیر اجرای برجام و بی تأثیری مصوبه آمریکا مبنی بر افزایش تحریم ها علیه ایران همراهی بیشتری از سوی اروپایی ها داشته باشیم.

نانواکناری ادامه داد: کشورهای اروپایی نظر مثبتی روی همراهی و همسویی با جمهوری اسلامی دارند و متوجه بدعهدی های آمریکا هستند لذا باید از این ظرفیت به سرعت استفاده کرده و آنها را هرچه بیشتر با خود همراه کرده و افکار عمومی را علیه بدعهدی های آمریکا بسیج کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در صورتی که رئیس جمهور آمریکا نیز مصوبه سنا را به تأیید برساند قطعا هیأت نظارت بر حسن اجرای برجام اقدامات دیپلماسی لازم را صورت می دهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار