سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی:

اشتغال و اقتصاد مرزنشنیان امری تاثیرگذار در برقراری امنیت مرزها است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم بیجار در مجلس، موضوع اشتغال و توجه به معیشت مردم و اقتصاد زندگی مرزنشینان را از جمله مسائل بسیار مهم در برقراری امنیت مرزها ذکر کرد.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 10:44
اشتغال و اقتصاد مرزنشنیان امری تاثیرگذار در برقراری امنیت مرزها است نماینده مردم بیجار در مجلس، موضوع اشتغال و توجه به معیشت مردم و اقتصاد زندگی مرزنشینان را از جمله مسائل بسیار مهم در برقراری امنیت مرزها ذکر کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606109023743927.jpg اشتغال,و,اقتصاد,مرزنشنیان,امری,تاثیرگذار,در,برقراری,امنیت,مرزها,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت حمدالله کریمی  گفت: برای برقراری امنیت مرزها در راستای تثبیت و استقرار نظام و جلوگیری از نفوذ دشمنان مولفه های لازم و قدرتمندی در اختیار نیروهای نظامی و انتظامی ایران قرار دارد.

نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: اقدامات ضد امنیتی در برخی از نقاط مرزی طی سال‌های گذشته وجود داشته که با اقدامات و تلاش های صورت گرفته بسیاری از مشکلات مسائل مرزی برطرف شده است و مرزهای ایران به طور دقیق رصد و کنترل می شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر با توجه به اقدامات و برنامه های صورت گرفته برای برقراری امنیت، شاهد نتایج و دستاوردهای خوبی در حوزه امنیت در کردستان بوده ایم و مسئولان توانسته اند گام های خوبی در راستای برقراری امنیت در مرزها بردارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه طی سال های اخیر  برنامه های خوبی در راستای مقابله با برهم زنندگان ثبات امنیتی صورت گرفته است، اظهار داشت: باید برای کنترل مرزها و جلوگیری از نفوذ گروهک های تروریستی و اشرار اقدامات لازم صورت بگیرد، چرا که در صورت نا امنی و کنترل دقیق مرزها شاهد عدم امنیت در داخل کشور خواهیم بود.

کریمی موضوع اشتغال و توجه به معیشت مردم و اقتصاد زندگی مرزنشینان را از جمله مسائل بسیار مهم در برقراری امنیت مرزها خواند و گفت: معیشت و اشتغال مردم مرزنشین باعث می شود که جلوی بسیاری از ناهنجارهای و مشکلات مرزی گرفته شود و دشمنان در تحرکات خود ناکام بمانند.

وی عنوان کرد: بی شک با رونق وضعیت اقتصادی و معیشتی مرزنشینان، می توان شاهد  بهبود وضعیت مرزها در کشور ها و جلوگیری از ورود تروریست ها و برهم زنندگان امنیت کشور باشیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بیان کرد: با توجه به ظرفیت های بسیار خوب و مناسبی که در حوزه های کشاورزی، صنعت و نیروی انسانی در شهرهای مرزی وجود دارد می تواند با اعتماد به جوانان مرز نشین شاهد بهبود وضع آنها باشیم تا دشمنان از آنها سوء استفاده نکنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: برخی از کشورها که مرز مشترکی هم با ما دارند،  قادر نیستند امنیت مرزی خود را تامین کرده و یا در تامین امنیت مرزها تعلل می کنند.

کریمی اضافه کرد: اما جمهوری اسلامی ایران موظف است امنیت مرزهای خود را حفظ کند تا از هر گونه بی ثباتی و نا امنی در داخل کشور جلوگیری شود.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه ما در تامین امنیت مرزها هزینه های سنگینی را متحمل شده و شهدای بسیاری را تقدیم کردیم، گفت: توانستیم تا حد ممکن امنیت را حفظ  کنیم و نشان دهیم که عوامل دشمن در مرزهای جمهوری اسلامی نمی توانند ناامنی ایجاد کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000