سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قمی:

هیچ تأخیری در جمع‌بندی گزارش کمیته بررسی مدرک تحصیلی فریدون صورت نگرفته است

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیته بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون با نفی هرگونه تأخیر در نهایی شدن گزارش این کمیته،‌ پیش‌بینی قبلی خود مبنی بر اثر منفی انتشار گزارش پیش از انتخابات بر روی رأی حسن روحانی را رد کرد.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 12:16
هیچ تأخیری در جمع‌بندی گزارش کمیته بررسی مدرک تحصیلی فریدون صورت نگرفته است رئیس کمیته بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون با نفی هرگونه تأخیر در نهایی شدن گزارش این کمیته،‌ پیش‌بینی قبلی خود مبنی بر اثر منفی انتشار گزارش پیش از انتخابات بر روی رأی حسن روحانی را رد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106651934873.jpg هیچ,تأخیری,در,جمع‌بندی,گزارش,کمیته,بررسی,مدرک,تحصیلی,فریدون,صورت,نگرفته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد قمی درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده تحصیلی حسین فریدون دستیار ویژه و برادر حسن روحانی رئیس‌جمهور با ابراز بی‌اطلاعی از زمان انتشار گزارش کمیته این پرونده، پیش‌بینی قبلی خود را مبنی بر اینکه انتشار گزارش مذکور پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری ممکن بود بر روی رأی روحانی اثر منفی بگذارد، رد کرد.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ما نظر خاصی درباره مدرک تحصیلی حسین فریدون نداریم و صرفاً گزارش را خدمت هیأت رئیسه کمیسیون آموزش تقدیم می‌کنیم. 

عضو فراکسیون امید مجلس دهم با این تخمین که گزارش کمیته 3 نفره بررسی پرونده تحصیلی فریدون تا یک هفته دیگر جمع‌بندی و ارائه شود، درباره اظهارات یکی از اعضای کمیته که گفته بود رئیس کمیته نواقص را جهت تکمیل کردن به ما اعلام نکرده است، خاطرنشان کرد: هنوز جلسه‌ای نگذاشته‌ایم تا این نواقص را به اعضا اعلام کنیم. 

به گزارش فارس؛ رئیس کمیته بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون در واکنش به سخنان عضو دیگر کمیته که گفته بود گزارش این کمیته قرار بود تا 18 خرداد نهایی شود، هرگونه به تأخیر افتادن نهایی و ارائه شدن گزارش پرونده تحصیلی برادر رئیس جمهور را رد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار