سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نیکو:

گزارش‌هایی درباره اخذ آرا بیش از تعداد واجدین در انتخابات شوراها به ما می‌‎رسد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: گزارش‌هایی مبنی بر بالاتر بودن تعداد آراء مأخوذه نسبت به تعداد واجدین شرایط برخی حوزه‌ها در انتخابات شوراها در حال دریافت است.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 12:37
گزارش‌هایی درباره اخذ آرا بیش از تعداد واجدین در انتخابات شوراها به ما می‌‎رسد عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: گزارش‌هایی مبنی بر بالاتر بودن تعداد آراء مأخوذه نسبت به تعداد واجدین شرایط برخی حوزه‌ها در انتخابات شوراها در حال دریافت است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg گزارش‌هایی,درباره,اخذ,آرا,بیش,از,تعداد,واجدین,در,انتخابات,شوراها,به,ما,می‌‎رسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ قاسم میرزایی نیکو با اشاره به اینکه هیچ پرونده قضائی تا به حال در زمینه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران تشکیل نشده است، گفت: البته شکایت واصل شده است که روند، آن است که از شهرستان به استان ارسال می‌شود و اگر هیأت نظارت استان به شکایت رسیدگی نکرد، هیأت مرکزی نظارت به آن خواهد پرداخت. 

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی با ذکر این نکته که این پرونده‌ها، متعلق به افراد نبوده و پرونده‌های حوزه‌هاست خاطرنشان کرد: بعضی در این باره شکایت دارند که اجحافی صورت گرفته است و باید شورای منتخب منحل شود و بعضی دیگر معتقدند افراد باید جابجا شوند و نتایج شمارش آرا تغییر یابد که این مستلزم صرف زمان است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس دهم در این باره گفت: هر استان 15 روز فرصت دارد و پس از آن اگر هیأت نظارت استان نتایج انتخابات را تأیید کرد، دیگر هیأت مرکزی و نظارت نمی‌تواند ورود کند، مگر آنکه تخلف فاحشی صورت گرفته باشد. 

وی در ادامه گفت: هر پرونده شکایتی که به هیأت‌های نظارت می‌رسد باید درباره آن از وزارت اطلاعات، دادگستری و نیروی انتظامی هم استعلام صورت گیرد تا صحت ادعا مشخص شود و درباره مجموعه اینها به علاوه گزارش هیأت‌های نظارت، رأی داده می‌شود. 

به گزارش فارس؛ عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها  در بخش دیگری از سخنان خود عنوان داشت: گزارش‌هایی مبنی بر بالاتر بودن تعداد آراء مأخوذه نسبت به تعداد واجدین شرایط برخی حوزه‌ها در انتخابات شوراها در حال دریافت است. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000