سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر:

جوان‌گرایی باید از ویژگی‌های کابینه دوازدهم باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اصفهان در مجلس، گفت: داشتن هماهنگی و انسجام در پیشبرد برنامه‌ها بسیار مهم بوده و وزرای دولت دوازدهم نباید برخلاف قبل به صورت جزیره‌ای عمل کنند.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 12:39
جوان‌گرایی باید از ویژگی‌های کابینه دوازدهم باشد نماینده مردم اصفهان در مجلس، گفت: داشتن هماهنگی و انسجام در پیشبرد برنامه‌ها بسیار مهم بوده و وزرای دولت دوازدهم نباید برخلاف قبل به صورت جزیره‌ای عمل کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103239012877.jpg جوان‌گرایی,باید,از,ویژگی‌های,کابینه,دوازدهم,باشد Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "حمیدرضا فولادگر" با بیان اینکه جوان‌گرایی باید یکی از ویژگی‌های کابینه دولت دوازدهم باشد، گفت: ‌دولت در معرفی کابینه جدید خود باید جوان‌گرایی را مدنظر داشته باشد در عین حال که می‌توان از وزرای قوی دوره قبل هم به عنوان مشاور استفاده کرد و از تجربه آن‌ها بهره برد.
 
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ویژگی‌های وزرای انتخابی در دولت دوازدهم بیان داشت: یکی از معایب کابینه دولت یازدهم نداشتن هماهنگی لازم بین وزرا بود که این امر باید در دولت جدید رفع شود و از وزرای پرانرژی‌تری استفاده شود.
 
وی تصریح کرد: وزرای انتخابی باید معتقد به اجرای سیاست‌های کلی نظام اعم از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی باشند، این افراد باید با رویکرد برنامه محوری بتوانند وظایفی که دولت بر عهده آنها قرار داده را به درستی انجام دهند.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: داشتن هماهنگی و انسجام در پیشبرد برنامه‌های دولت بسیار مهم است و وزرا نباید به صورت جزیره‌ای عمل کنند.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، همچنین اعلام رئیس جمهور مبنی بر استفاده دولت از وجود دو هزار نخبه برای پیشبرد اهداف کشور را اقدام مناسبی دانست و خاطرنشان کرد: کشورمان دارای نخبگان علمی و حتی بنیاد نخبگان و علم و فناوری است که دولت می‌تواند از آنها برای بررسی مشکلات و رفع آن‌ها استفاده کند./
 
پایان پیام
کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط