سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفی خبر داد:

بررسی اعتراض دختران خوابگاه اهواز در جلسه با حضور مسئولان دانشگاه/ محبوس کردن دانشجویان پیگیری می‌شود

سرویس فرهنگی
نماینده مردم اهواز در مجلس با به حق شماردن اعتراض دانشجویان دختر خوابگاه دانشگاه شهید چمران، گفت: امروز نیز جلسه‌ای با حضور مسئولان دانشگاه و نمایندگان دانشجویان در محل دانشگاه چمران برگزار می‌شود.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 12:19
بررسی اعتراض دختران خوابگاه اهواز در جلسه با حضور مسئولان دانشگاه/ محبوس کردن دانشجویان پیگیری می‌شود نماینده مردم اهواز در مجلس با به حق شماردن اعتراض دانشجویان دختر خوابگاه دانشگاه شهید چمران، گفت: امروز نیز جلسه‌ای با حضور مسئولان دانشگاه و نمایندگان دانشجویان در محل دانشگاه چمران برگزار می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106745842590.jpg بررسی,اعتراض,دختران,خوابگاه,اهواز,در,جلسه,با,حضور,مسئولان,دانشگاه/,محبوس,کردن,دانشجویان,پیگیری,می‌شود Icana

همایون یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اعتراض دانشجویان دختر به وضعیت سیستم‌های سرمایشی خوابگاه دانشگاه چمران، از پیگیری مشکل دانشجویان خبر داد و گفت: به دنبال پیگیری‌های مستمر در این خصوص، امروز نیز جلسه‌ای با حضور مسئولان دانشگاه و نمایندگان دانشجویان در محل دانشگاه چمران به منظور رسیدگی به درخواست به حق دانشجویان برگزار می‌شود.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی با به حق شماردن اعتراض دانشجویان ادامه داد: مسئولان دانشگاه باید با در نظر گرفتن اعتبار برای تعمیر، سرویس و تعویض سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی خوابگاه‌ها قبل از آغاز فصل گرما اقدام کنند تا دانشجویان در این گرمای طاقت‌فرسا این چنین متحمل سختی نشوند.

وی اضافه کرد: دانشگاه چمران با همکاری دانشگاه آزاد و شرکت نفت خوابگاه‌های دیگری را برای دانشجویان آماده کرده‌اند که در صورت تمایل بتوانند در این مدت از آن خوابگاه‌ها استفاده کنند.  

یوسفی با بیان اینکه مشکل به دلیل اختلال در سیستم سرمایشی ایجاد شده اما با توجه به فرسودگی دستگاه‌ها باید از قبل چنین مشکلی پیش‌بینی و سیستم‌ها به موقع سرویس می‌شدند، توضیح داد: متاسفانه به دلیل آنکه دانشجویان اکنون در خوابگاه‌ها به سر می‌برند نمی‌توان این سیستم‌ها را از مدار خارج کرد چراکه در این صورت اتاق‌ها به کل فاقد سیستم سرمایشی خواهند شد.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی همچنین درخصوص محبوس کردن دانشجویان در خوابگاه، گفت: این موضوع و تصاویر پخش شده باید بررسی و در صورت واقعیت آن باید از طریق مجاری قانونی پیگیری شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار