سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی نکو:

توسعه ناقص مترو به قیمت تقویت کارنامه شهرداری تهران/ خط7 مترو بدون تهویه و زیرساخت‌های لازم افتتاح شده است

سرویس اجتماعی
عضو مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از توسعه ناقص مترو، گفت: خط 7 بدون تهویه و زیرساخت‌های لازم افتتاح شده لذا به نظر می‌رسد این اقدام تنها با هدف تقویت کارنامه شهرداری است.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 12:12
توسعه ناقص مترو به قیمت تقویت کارنامه شهرداری تهران/ خط7 مترو بدون تهویه و زیرساخت‌های لازم افتتاح شده است عضو مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از توسعه ناقص مترو، گفت: خط 7 بدون تهویه و زیرساخت‌های لازم افتتاح شده لذا به نظر می‌رسد این اقدام تنها با هدف تقویت کارنامه شهرداری است. http://cdn.icana.ir/d/019/201605103662099225.jpg توسعه,ناقص,مترو,به,قیمت,تقویت,کارنامه,شهرداری,تهران/,خط7,مترو,بدون,تهویه,و,زیرساخت‌های,لازم,افتتاح,شده,است Icana

قاسم میرزایی نکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص افتتاح خط 7 متروی تهران بدون تکمیل زیرساخت‌ها با یادآوری بازدید که در روزهای اخیر از این خط مترو داشته است، گفت: ایستگاه‌های افتتاح شده خط 7 مترو تهران تنها از یک سکوی آهنی برخوردار است که قطارهای آن هم هر نیم ساعت در ایستگاه‌ها توقف دارند.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: خط 7 مترو تهران بدون تهویه و سایر زیرساخت‌های لازم افتتاح شده است، در حقیقت این خط حداقل می‌بایست یک ماه دیگر و پس از تکمیل نهایی افتتاح می‌شد.

وی با انتقاد از اینکه افتتاح خط 7 مترو تنها برای درج در کارنامه شهرداری انجام گرفته است، افزود: هرچند توسعه مترو برای پایتخت از اهمیت بالایی برخوردار است اما به نظر می‌رسد شهرداری برای هزینه کرد حساب‌های خود در مدت باقی مانده نسبت به افتتاح این خطر مترو اقدام کرده است.

میرزایی نکو معتقد است: متاسفانه افتتاح زودهنگام خط 7 مترو یکی از بداخلاقی هایی مدیریت شهری است که پیش از این هم دیده شده و برخی گریبانگیر آن شده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: این اقدامات در جریان افتتاح برخی بزرگراه‌ها چون بزرگراه امام علی(ع) نیز دیده شده بود، مشکلاتی که هنوز پابرجاست، در حقیقت پروژه‌هایی که برای مدت‌هاست متوقف شده به یکباره در دستور کار شهرداری برای افتتاح قرار گرفته است که این اقدام جای بسی تامل دارد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ محمد حقانی رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با طرح این سوال که خط مترویی که نه پله فرار دارد، نه هواکش دارد و نه قطار، چرا باید افتتاح شود؟ گفت: خطوط مترو مستقیماً با ایمنی و سلامتی شهروندان سر و کار دارند و لزوم تجهیز و تکمیل آنها قبل از افتتاح، ضرورتی است که نباید به سادگی از کنار آن گذشت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار