سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
انارکی:

دیدگاه‌ها در قبال برجام پس از تحریم‌های جدید سنا مورد تجدیدنظر قرار می‌گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده رفسنجان در مجلس پیش‌بینی کرد که با تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران هم مسیر دیپلماسی دولت و هم شیوه گفت‌وگوها تغییر کرده و دیدگاه‌ها درباره برجام نیز مورد تجدیدنظر قرار گیرد.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 13:10
دیدگاه‌ها در قبال برجام پس از تحریم‌های جدید سنا مورد تجدیدنظر قرار می‌گیرد نماینده رفسنجان در مجلس پیش‌بینی کرد که با تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران هم مسیر دیپلماسی دولت و هم شیوه گفت‌وگوها تغییر کرده و دیدگاه‌ها درباره برجام نیز مورد تجدیدنظر قرار گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201703101873383754.jpg دیدگاه‌ها,در,قبال,برجام,پس,از,تحریم‌های,جدید,سنا,مورد,تجدیدنظر,قرار,می‌گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمد انارکی با اشاره به تحریم‌های جدید مجلس سنای آمریکا علیه کشورمان،‌گفت: ما از همان بدو امضای برجام انتظار بدعهدی از آمریکا را داشتیم و می‌دانستیم نباید به این دولت اعتماد کرد یا منتظر شفاعت او شد.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی با ذکر این نکته با روی کار آمدن دونالد ترامپ چهره آمریکا برای همه مشخص خواهد شد، به انتشار اسناد دخالت این کشور در کودتای 28 مرداد اشاره کرد و اظهار داشت: قطعاً مجلس شورای اسلامی و کمیسیون‌های تخصص جواب محکمی به این حرکت سنای آمریکا خواهند داد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم در ادامه گفت: اکنون در مرحله‌ای هستیم که اینگونه کارشکنی‌ها و تحریم‌ها تأثیری در مسیر در پیش گرفته شده از سوی کشورمان ندارد، چرا که به بسیاری از اهداف خود رسیده‎‌ایم.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کنم با تحریم‌های جدید آمریکا علیه کشورمان هم مسیر دیپلماسی دولت و هم شیوه گفت‌وگوها تغییر کرده و در دیدگاه‌ها درباره برجام تجدید نظر صورت گیرد.

به گزارش فارس؛ نماینده رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم‌های جدید میان اروپا و آمریکا شکاف خواهند انداخت و می‌توان به طرز سنجیده‌ای از این شکاف در طرف مقابل بهره برد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار