سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحتی:

تحریم‌های جدید بلاشک برجام را زیر سوال برده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده قائنات در مجلس تصریح کرد: تحریم‌های جدید بلاشک برجام را زیر سوال برده و تکلیف هیأت نظارت بر اجرای برجام را برای اقدام متقابل سنگین‌تر می‌کند.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 13:17
تحریم‌های جدید بلاشک برجام را زیر سوال برده است نماینده قائنات در مجلس تصریح کرد: تحریم‌های جدید بلاشک برجام را زیر سوال برده و تکلیف هیأت نظارت بر اجرای برجام را برای اقدام متقابل سنگین‌تر می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607103427500753.jpg تحریم‌های,جدید,بلاشک,برجام,را,زیر,سوال,برده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ فرهاد فلاحتی  با اشاره به تصویب تحریم‌های جدید علیه کشورمان توسط مجلس سنای آمریکا، گفت: ما از همان تنها دو روز پس از امضای سند برجام شاهد نقض آن از سوی ایالات متحده بوده‌ایم، اما برخی در داخل نمی‌خواستند آن را باور کنند یا اینکه ترجیح می‌دادند برای مردم موضوع را طور دیگری وانمود کنند.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اما با گذشت زمان به طور مکرر موارد نقض برجام را در حوزه‌های بانکی، بیمه‌ای، تسلیحاتی و ... دیدیم که همه با برجام در تضاد بود از جمله تمدید تحریم‌های آیسا که در زمان خود دولت اوباما که برجام را امضا کرده بود، صورت گرفت و آخرین مورد آن نیز همین تصویب تحریم‌های جدید و شدیدتر را از سوی سناست که نقض صریح برجام است. 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم با یادآوری دستور معظم انقلاب به کمیته نظارت بر اجرای برجام مبنی بر نظارت دقیق و فهرست کردن موارد نقض این سند از سوی طرف مقابل، گفت: رهبر معظم انقلاب با عضو کردن شخص رئیس‌جمهور و رئیس مجلس تأکید داشتند که باید برای این موارد نقض اقدام متناسب صورت گیرد. 

به گزارش فارس؛ نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم انجام وظیفه هیأت نظارت بر اجرای برجام در قبال نقض‌های مکرر و متعدد برجام  گفت: تحریم‌های جدید بلاشک برجام را زیر سوال برده و تکلیف هیأت نظارت بر اجرای برجام را برای اقدام متقابل سنگین‌تر می‌کند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000