سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هاشمی تخته نژاد:

هرمزگان می تواند دروازه کشورهای آسیای میانه و آسیای دور به آبهای آزاد باشد/ انتصاب مدیران بومی اولویت باشد

سرویس استان ها
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، گفت:استان هرمزگان در هر چهار حوزه حمل و نقل جاده ای، هوایی، دریایی و ریلی حرف برای گفتن دارد.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 12:28
هرمزگان می تواند دروازه کشورهای آسیای میانه و آسیای دور به آبهای آزاد باشد/ انتصاب مدیران بومی اولویت باشد رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، گفت:استان هرمزگان در هر چهار حوزه حمل و نقل جاده ای، هوایی، دریایی و ریلی حرف برای گفتن دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106788277839.jpg هرمزگان,می,تواند,دروازه,کشورهای,آسیای,میانه,و,آسیای,دور,به,آبهای,آزاد,باشد/,انتصاب,مدیران,بومی,اولویت,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین هاشمی تخته نژاد در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راهداری و حمل و نقل پایانه های هرمزگان با بیان اینکه حمل و نقل در همه ابعاد حرف نخست را می زند، بیان داشت: زیرساخت و توسعه کشور حمل و نقل است و اهمیت آن در استان هرمزگان بیشتر از حوزه ها قابل مشاهده است.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه کشورهای همسایه وابسته به حمل و نقل کشورمان هستند، عنوان کرد: استان هرمزگان در هر چهار حوزه حمل و نقل جاده ای، هوایی، دریایی و ریلی حرف برای گفتن دارد. هرمزگان جایگاه مناسبی در حوزه صادرات و واردات دارد و می تواند دروازه ورود و خروج کشورهای آسیای میانه و آسیایی دور به آبهای آزاد باشد.

هاشمی تخته نژاد اظهارداشت: با تمام ظرفیت برای موفقیت از دولت حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد و در سطح استانی هم از مدیران حمایت می کنیم ولی ناگفته نماند به هیچ کس چک سفید امضا نمی دهیم و هر جا لازم باشد نقد منصفانه و عادلانه از دولت و مدیران استانی خواهیم کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: در هرمزگان مدیران حمل و نقل جاده ای استان همکاری و تعاملات خوبی با نمایندگان مجلس داشته اند و مشکلی در این حوزه نداشته ایم.

هاشمی تخته نژاد با بیان اینکه اولویت برای انتصاب مدیران در دستگاههای دولتی نیروهای بومی باشند، خاطرنشان کرد: از وزارت راه و شهرسازی خواستیم که از ظرفیت نیروهای بومی در استان استفاده شود و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل کشور بنده را متقاعد کردند که از معاونان بومی و قوی استان در تخصصها و جایگاههای دیگر بهره خواهند برد.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، بر ساماندهی حمل و نقل و توسعه جاده ای در استان تاکید کرد و افزود: امیدواریم شهرک حمل و نقل استان به دلیل جایگاه استان به یک سرانجام خوبی بیانجامد و شاهد راه اندازی کامل این شهرک باشیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000