سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمالی نوبندگانی تشریح کرد:

تحفظ حشدالشعبی عامل نجات مردم موصل از سپر انسانی داعش

سرویس سیاسی
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عملیات موصل با توجه به موفقیت قطعی ازادی موصل با تحفظ نیروهای حشدالشعبی همراه شد که همین رویکرد عامل نجات مردم از درگیری ها شد.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 16:04
تحفظ حشدالشعبی عامل نجات مردم موصل از سپر انسانی داعش عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عملیات موصل با توجه به موفقیت قطعی ازادی موصل با تحفظ نیروهای حشدالشعبی همراه شد که همین رویکرد عامل نجات مردم از درگیری ها شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606102330892098.jpg تحفظ,حشدالشعبی,عامل,نجات,مردم,موصل,از,سپر,انسانی,داعش Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: معادلات جنگ عراق به گونه ای است که با پیروزی های سریالی حشدالشعبی و ارتش این کشور منجر به نابودی هرم قدرتی تروریست های تکفیری داعش شده است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاق حائز اهمیت اینجاست که با آزادی مرزهای عراق و سوریه به طور کلی تروریست های تکفیری شاهد از بین رفتن انسجام نیروهای داعش هستند.

وی در ادامه افزود: اتحاد نیروهای حشدالشعبی با ارتش سوریه اتفاقی است که منجر به شکل گیری حملات کشنده علیه داعش خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آزادی غرب موصل توسط نیروهای مردمی حشدالشعبی  اتفاقی است که تروریست ها در بدترین کابوس های داعش نیز متصوّر نبودند.

وی تصریح کرد: عملیات موصل با توجه به موفقیت قطعی با تحفظ نیروهای حشدالشعبی همراه شد که همین رویکرد عامل نجات مردم از درگیری ها شد.

جمالی نوبندگانی گفت: رسانه های غربی که چشم برجنایات تروریست های تکفیری در قتل عام مردم عراق و سوریه بسته بودند با بزرگ نمایی علیه عملیات موصل تلاش کردند در روند عملیاتی نیروهای حشدالشعبی اخلال ایجاد کنند.

وی با پیش کشیدن ایجاد سپرانسانی داعش با استفاده از مردم گفت: داعش با ایجاد سپر انسانی و کشتار مردمی که درحال فرار از میدان جنگ هستند ، مرتکب جنایت جنگی شده است.

این نماینده مجلس دهم گفت: ظرف روزهای آینده شاهد موج تبلیغاتی رسانه های غربی و عملیات روانی علیه عملکرد نیروهای مردمی حشدالشعبی با ادعاهای ساختگی خواهیم بود تا مانع امدادرسانی نیروهای عراقی به ارتش سوریه در جنگ با داعش شوند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار