سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی:

جای خالی مراکز داروخانه‌ای‎ در مناطق کمتر توسعه یافته/وزارت بهداشت هیچ منعی برای توسعه داروخانه‌ها ندارد

سرویس اجتماعی
نماینده مجلس دهم گفت: تعداد داروخانه ها در شهرها به ویژه مناطق دورافتاده باید افزایش یابد تا دسترسی ها برای بیماران با سهولت بیشتری انجام شود و نیروی های فارغ التحصیل نیز بتوانند وارد بازار کار شوند.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 14:52
جای خالی مراکز داروخانه‌ای‎ در مناطق کمتر توسعه یافته/وزارت بهداشت هیچ منعی برای توسعه داروخانه‌ها ندارد نماینده مجلس دهم گفت: تعداد داروخانه ها در شهرها به ویژه مناطق دورافتاده باید افزایش یابد تا دسترسی ها برای بیماران با سهولت بیشتری انجام شود و نیروی های فارغ التحصیل نیز بتوانند وارد بازار کار شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611104442930067.jpg جای,خالی,مراکز,داروخانه‌ای‎,در,مناطق,کمتر,توسعه,یافته/وزارت,بهداشت,هیچ,منعی,برای,توسعه,داروخانه‌ها,ندارد Icana

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره جریمه 100 میلیون تومانی وزارت بهداشت از سوی شورای رقابت، افزود: وزارت بهداشت باید برای فارغ التحصیلان رشته داروسازی نیز تدابیری بیندیشد تا آنها بتوانند وارد بازار کار شوند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: واقعیت آن است که اگر تخلفی نیز در حوزه صدور مجوز برای راه اندازی داروخانه ها صورت گرفته این تخلفات به گونه ای نیست که شورای رقابت 100 میلیون تومان به عنوان جریمه برای این وزارتخانه درنظر بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: اکنون بازارکاری برای فارغ التحصیلان رشته داروسازی وجود ندارد درحالی که لازم است فرصت شغلی برای این گروه از افراد پدید آید.

سلیمی تاکید کرد: از سویی دیگر لازم است تا تعداد داروخانه ها در شهرها به ویژه مناطق دورافتاده افزایش یابد تا دسترسی ها برای بیماران با سهولت بیشتری انجام شود و نیروی های فارغ التحصیل نیز بتوانند وارد بازار کار شوند.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: در برخی از مناطق محروم وجود برخی داروخانه ها یک امر ضروری است که متأسفانه روند ایجاد این مراکز در مناطق مذکور قابل قبول نیست و این مسئله موجب افزایش مشکلات بیماران برای تامین دارو شده است.

به گزارش خانه ملت،  پیش از این شورای رقابت در دویست و نود و پنجمین جلسه خود وزارت بهداشت را به دلیل عدم رعایت مصوبه این شورا جریمه یک میلیارد ریالی کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر