سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی‌فرد:

بانک‌ها می‌توانند نقش محوری در اقتصاد مقاومتی داشته باشند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد بانک پارسیان یکی از بانک‌های پیشرو و پیشگام در نظام بانکی بوده که از استحکام بالایی برخوردار است.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 13:42
بانک‌ها می‌توانند نقش محوری در اقتصاد مقاومتی داشته باشند عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد بانک پارسیان یکی از بانک‌های پیشرو و پیشگام در نظام بانکی بوده که از استحکام بالایی برخوردار است. http://cdn.icana.ir/d/019/201611107441240756.jpg بانک‌ها,می‌توانند,نقش,محوری,در,اقتصاد,مقاومتی,داشته,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رمضانعلی سبحانی‌فرد ضمن اشاره به این که بانک پارسیان توانست به تحقق اقتصاد ملی کمک شایانی کند، حمایت و کمک  بانک پارسیان به بنگاه‌های تولیدی و کسب و کار و کارآفرینی را مورد تاکید قرار داد و گفت: بانک پارسیان علاوه بر بخش خاص صنعت و تولید در بخش‌های عمرانی از جمله آبرسانی به مناطق محروم و همچنین در حوزه مسئولیت اجتماعی نیز در نوسازی ناوگان تاکسی‌های فرسوده نقش موثری ایفا کرده است. 

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی، در مورد پذیرش عاملیت موسسه ثامن الحجج از سوی این بانک نیز تاکید کرد: نیات و اعمال یاری ‌رسان مدیران این بانک باعث شد تا ۹۹ درصد از سپرده گذاران ثامن‌الحجج سپرده‌های خود را دریافت کنند؛ درحالی‌که می‌توانست چنین دیون بزرگی را به عهده نگیرد. به هر حال قبول عاملیت این بانک خیلی از نگرانی‌ها را کاهش داده است.

به گزارش مهر، عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، در زمینه اقتصاد مقاومتی نیز با ذکر اینکه بانک‌ها می‌توانند نقش محوری در اقتصاد مقاومتی داشته باشند، نقش پارسیان را در این امر شایان توجه عنوان کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000