سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قره‌خانی خبر داد:

مدارک 10 هزار صفحه‌ای صادارت گاز به ترکیه با کرسنت تطبیق داده می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: کمیته «نفت و گاز» این کمیسیون بنا دارد اسناد ارائه شده وزیر نفت درباره صادارت گاز ایران به ترکیه را با سایر مدارک کسانی که مدعی ارتباط این پرونده با کرسنت هستند، تطبیق دهد.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 14:03
مدارک 10 هزار صفحه‌ای صادارت گاز به ترکیه با کرسنت تطبیق داده می‌شود سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: کمیته «نفت و گاز» این کمیسیون بنا دارد اسناد ارائه شده وزیر نفت درباره صادارت گاز ایران به ترکیه را با سایر مدارک کسانی که مدعی ارتباط این پرونده با کرسنت هستند، تطبیق دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103432808313.jpg مدارک,10,هزار,صفحه‌ای,صادارت,گاز,به,ترکیه,با,کرسنت,تطبیق,داده,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اسدالله قره‌خانی‌ درباره آخرین روند پرونده صادرات گاز ایران به  ترکیه اظهار کرد: ما برای توضیح درباره جزئیات این پرونده قبل از تعطیلات مجلس، جلسه‌ای را با وزیر نفت در کمیسیون انرژی برگزار کردیم.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در آن جلسه وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز 10 هزار صفحه مدارک حقوقی و فنی برای  توضیح درباره این پرونده با خود همراه آورده بودند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس دهم ادامه داد: بنا شد کمیته‌ «نفت و گاز» در کمیسیون انرژی مستندات موجود این پرونده را - که از سوی وزیر ارجاع شده و وزیر هم مدعی هست  یک روال قانونی و حقوقی بر مبنای قرارداد اولیه در این پروژه طی شده است - بررسی کنند.

وی اضافه کرد: این کمیته بعد از انجام بررسی‌ها درباره مستندات ارائه شده، گزارشی را به کمیسیون می‌دهد و سپس گزارش به هیئت رئیسه فرستاده می‌شود و اینکه هیئت رئیسه صلاح بداند این گزارش در صحن علنی قرائت بشود یا خیر، تصمیم با آنهاست.

به گزارش خبرگزاری میزان؛ سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحقیق و بررسی کمیته نفت و گاز در پرونده صادرات گاز ایران به ترکیه بعد از تعطیلات از سر گرفته می‌شود، تاکید کرد: یکی از نماینده‌های کمیسیون گفت که این موضوع با پرونده کرسنت ارتباط دارد، از او خواسته شد تا اسناد و مدارکش را ارائه دهد و از همه کسانی که در این باره ادعا و اعتراضی دارند نیز مدارک خواسته‌ایم تا با مدارکی که از سوی وزیر نفت ارائه شده است در این کمیته تطبیق دهیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000