سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شهریاری:

لازمه کاهش تاخیرهای پروازی در کشور، مدیریت اصولی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: لازمه کاهش تاخیرهای پروازی در کشور، مدیریت و برنامه ریزی اصولی است.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 15:00
لازمه کاهش تاخیرهای پروازی در کشور، مدیریت اصولی است نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: لازمه کاهش تاخیرهای پروازی در کشور، مدیریت و برنامه ریزی اصولی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201605104480629811.jpg لازمه,کاهش,تاخیرهای,پروازی,در,کشور،,مدیریت,اصولی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید کمال الدین شهریاری افزود: مشکلات تاخیر بیش از حد در پروازها نشان می دهد که با وجود داشتن همه زیرساخت ها و امکانات، توجه مناسبی نسبت به نیروی انسانی، مدیریت و برنامه ریزی نداریم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: امروز با توجه به بخش مدیریت نیروی انسانی می تواند حجم عمده ای از اختلال موجود در پروازهای کشور را کاهش دهد.

شهریاری گفت: بر اساس قوانین و مقررات بین المللی مسافران در جریان تاخیر پروازها می توانند ضرر و زیان ناشی از تاخیر پروازها را دریافت کنند.

وی افزود: با وجود این قانون شرکت های هواپیمایی زیر بار این ضرر و زیان نمی روند و سازمان هواپیمایی کشوری نیز در این زمینه به وظیفه خود عمل نمی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: در کشور ما شناسایی عامل تاخیر هم بسیار سخت است به نحوی که ممکن است نقص فنی علت اصلی تاخیر پرواز باشد ولی خلبان بدی شرایط جوی در مقصد را علت تاخیر در پرواز اعلام کند.

وی افزود: همه این موارد به صورتی پیش می رود که مسافران بطور شفاف و صریح از علت و علل اصلی تاخیر که حق طبیعی آنهاست مطلع نمی شوند.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در این ارتباط نیاز است کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یکبار بصورت جدی ورود و به نابسامانی های موجود در پروازها پایان دهد. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000