سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عبادی:

رفتارهای دوگانه آمریکا در زمینه حقوق بشر قابل تأمل است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: آمریکایی‌ها، ایران و روسیه را که با داعش و تروریسم مبارزه می‌کنند، تحریم می‌کند و نکته قابل تأمل این است که با این رفتارهای دوگانه خویش باز هم از حقوق بشر می‌گویند.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 15:17
رفتارهای دوگانه آمریکا در زمینه حقوق بشر قابل تأمل است نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: آمریکایی‌ها، ایران و روسیه را که با داعش و تروریسم مبارزه می‌کنند، تحریم می‌کند و نکته قابل تأمل این است که با این رفتارهای دوگانه خویش باز هم از حقوق بشر می‌گویند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607108017191667.jpg رفتارهای,دوگانه,آمریکا,در,زمینه,حقوق,بشر,قابل,تأمل,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی شب گذشته(26 خرداد) در محله جومیان  شهرستان خوسف اظهار کرد: پیامبر(ص) در حدیث ثقلین فرمودند که همانا من در میان شما دو چیز سنگین می‌گذارم، کتاب خدا و عترتم که اهل بیت(ع) من هستند، همانا آن دو  هرگز از یکدیگر جدا نشوند تا روزی که در کنار حوض بر من وارد شوند؛ این حدیث، جایگاه بالای اهل بیت(ع) را نشان می‌دهد؛ حضرت علی(ع)، قرآن ناطق یعنی مفسر قرآن است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این حدیث، تأکید کرده که تا زمانی که به این دو تمسک بجویید هرگز اشتباه نخواهید کرد و این روایت، عصمت اهل بیت(ع) را به ما می‌فهماند و همگان آن را قبول دارند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران، مقدمه ظهور امام زمان(عج) است و طبق گفته بسیاری از بزرگان، این انقلاب متصل به ظهور امام زمان(عج) می‌شود.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) فرمود اگر با هم متحد باشید، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، تصریح کرد: باید به ریسمان ولایت چنگ زد و جدا نشد، چرا که در این دنیا گرگ‌های زیادی  هستند که منتظرند تا به ما چنگ بزنند. 

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا اگر کشوری را ضعیف کند، به او رحم نمی‌کند، یادآور شد: آمریکا مگر با سوریه ارتباط نداشت؟ این‌ها همان زمان که با مسئولان سوریه سر یک میز لبخند می‌زدند، مسئول وزارت خارجه آن‌ها به کشورهای دیگر می‌رفت تا برای برهم زدن سوریه برنامه‌ریزی کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط