سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصری:

قانون مالیات بر ارزش افزوده سبب ایجاد گره های زیادی شده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی،گفت: قانون مالیات بر ارزش افزوده نه تنها گره ای را باز نکرده بلکه گره های جدیدی را هم ایجاد کرده است.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 14:39
قانون مالیات بر ارزش افزوده سبب ایجاد گره های زیادی شده است رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی،گفت: قانون مالیات بر ارزش افزوده نه تنها گره ای را باز نکرده بلکه گره های جدیدی را هم ایجاد کرده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100498848328.jpg قانون,مالیات,بر,ارزش,افزوده,سبب,ایجاد,گره,های,زیادی,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا مصری در نشست با فعالین اقتصادی استان کرمانشاه که در محل اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: البته اگر زیرساختهای این قانون فراهم می شد می توانست به خوبی پیش رود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد:  در کشورهای موفق مالیات بر مصرف تعلق می گیرد و همه واحدها به یک صندوق متمرکز متصل هستند بدین گونه که هنگام خرید سهم هریک از واحدها به طور مجزا اخذ می شود.

مصری با اشاره به ایرادات قانون تجارت آن را زمانبر دانست و گفت: برای رفع ایرادات لایحه دولتی قانون مالیات بر ارزش افزوده باید همه فعالین اقتصادی با نمایندگان خود در مجلس به شور نشسته تا مطالبه گری افزایش یابد.

وی افزود: در لایحه فعلی تنها در بخش نخست ایراداتی در تعریف عرضه کالا و نرخ مالیات بر ارزش فروش کالا دیده می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، درباره ادغام یا تفکیک دو وزارتخانه صنعت و معدن و بازرگانی گفت: در بیشتر دولتها تنها برای به کارگیری فردی که به او مدیون هستند وزارتخانه ای ایجاد می شود  یعنی به جای اینکه برای آدمها کت و شلواری به قواره شان دوخته شود وزارتخانه ای ایجاد می شود.

وی افزود: با این شرایط فعلی ادغام و تفکیک هیچ وزارتخانه ای عاقلانه نیست چه اینکه سبب تحمیل میلیاردها تومان هزینه به کشور می شود.

به گزارش مهر،  رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: از دیرباز میان صنعت و معدن  و بازرگانی اختلافات زیادی بوده است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000