سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برزگر:

تحریم های S722 نقض آشکار برجام است/ آمریکا با این سیاست ها محکوم به فنا است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آمریکا با بدعهدی نسبت به تعهدات بین المللی محکوم به فنا است چرا که چنین سیاست هایی در جهان خریداری ندارد.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 16:19
تحریم های S722 نقض آشکار برجام است/ آمریکا با این سیاست ها محکوم به فنا است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آمریکا با بدعهدی نسبت به تعهدات بین المللی محکوم به فنا است چرا که چنین سیاست هایی در جهان خریداری ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611107115209487.jpg تحریم,های,S722,نقض,آشکار,برجام,است/,آمریکا,با,این,سیاست,ها,محکوم,به,فنا,است Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصویب طرح ضد ایرانی مجلس سنای آمریکا و اعمال تحریم های غیر هسته ای اظهار داشت: این مصوبه نقض آشکار روح و جسم برجام است چرا که آمریکا طبق توافق هسته ای باید به تعهدات خود در برجام پایبند می ماند.

نماینده مردم سلماس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: در این بین نیز شاهد واکنش سریع رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا بودیم چرا که آنها یکی از طرف های برجام هستند و با نقض توافق هسته ای از سوی آمریکا، اروپایی ها نیز ضرر خواهند کرد.

وی گفت: مشخص نیست ترامپ و تیم اش چه سیاستی اتخاذ کرده و با چه مبنایی در حال پیش روی است اما این سیاست باعث نارضایتی همه کشورهای آمریکایی، اروپایی و آسیایی شده است حتی شاهد افکار عمومی آمریکا نیز از عملکرد رئیس جمهورشان عاصی هستند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه از دشمن دیرینه جمهوری اسلامی انتظاری جز رفتار خصمانه نمی رود، عنوان کرد: کاری که تیم مذاکره کننده در مذاکرات هسته ای انجام داد حقانیت ایران و مظلومیت ما را به افکار جهان ثابت کرد و نشان داد که آمریکا بدعهد بوده و اجماعی علیه ایران سازماندهی کرده است.

برزگر تاکید کرد: اما اکنون نگاه منفی و دشمنی با جمهوری اسلامی از بین رفته و افکار عمومی جهان آمریکا را به عنوان کشوری بدعهد می شناسد چرا که به تعهدات بین المللی خود پایبند نبوده است.

وی با بیان اینکه نگرش ترامپ به 40 سال قبل بر می گردد، گفت: رئیس جمهور آمریکا  تصور می کند به تازگی در ایران انقلاب شده است و شرایط هنوز به نفع آنهاست در حالی که 40 سال از انقلاب گذشته و ایران از وابستگی به تحولات منطقه فاصله گرفته است بنابراین با اعمال تحریم های جدید نمی تواند ایران را از پا در آورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نتیجه سیاست های خصمانه، زورگویانه و استعمار زده محکوم به فنا است و در دنیا خریداری برای آن پیدا نمی شود بنابراین در نهایت آمریکا با بدعهدی و اعمال تحریم های نادرست از عرصه بین المللی خارج می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر