سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظمی باباحیدری:

بیکاری مهمترین مشکل در چهارمحال و بختیاری است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: بیکاری و نبود شغل مهمترین مشکل در چهارمحال و بختیاری است.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 15:45
بیکاری مهمترین مشکل در چهارمحال و بختیاری است نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: بیکاری و نبود شغل مهمترین مشکل در چهارمحال و بختیاری است. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109285733761.jpg بیکاری,مهمترین,مشکل,در,چهارمحال,و,بختیاری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی کاظمی باباحیدری در نشست شورای هماهنگی بانک های چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بیکاری و نبود شغل مهمترین مشکل در چهارمحال و بختیاری است، اظهار داشت: محرومیت و نبود اشتغال از مهمترین مشکلات در چهارمحال وبختیاری است.

نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: باید زمینه برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در چهارمحال و بختیاری فراهم شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: باید از طرح توسعه روستاها به خوبی در این استان بهره گرفت و زمینه توسعه و پیشرفت روستاها را فراهم کرد.

به گزارش مهر، نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: با توسعه روستاها از مهاجرت روستائیان کاسته می شود و مشکلات حاشیه نشینی در شهرها ایجاد نمی شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000