سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حدادعادل:

کارگروه صیانت از برجام به موضوع تصویب تحریم‌های جدید بی‌تفاوت نباشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده ادوار مجلس گفت: دولت، مجلس و کارگروه صیانت از برجام به موضوع تصویب تحریم‌های جدید بی‌تفاوت و منفعل نباشند.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 15:49
کارگروه صیانت از برجام به موضوع تصویب تحریم‌های جدید بی‌تفاوت نباشد نماینده ادوار مجلس گفت: دولت، مجلس و کارگروه صیانت از برجام به موضوع تصویب تحریم‌های جدید بی‌تفاوت و منفعل نباشند. http://cdn.icana.ir/d/019/52633.jpg کارگروه,صیانت,از,برجام,به,موضوع,تصویب,تحریم‌های,جدید,بی‌تفاوت,نباشد Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی حداد عادل با اشاره به تصویب تحریم های جدید از سوی آمریکا گفت: آمریکایی ها قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ایران گفته بودند تصویب تحریم های جدید را به بعد موکول می کنیم تا در انتخابات تاثیری نگذارد.
 
وی ادامه داد: حال آنچه در نظر داشتند را اعمال کردند و البته اظهارات وزیر خارجه امریکا هم که میگوید ما ازکسانی که در ایران برای تغییر حکومت فعالیت میکنند طرفداری میکنیم را باید در همین راستا دانست.
 
حدادعادل افزود: اکنون با این تحریم های جدید و پی در پی آیا انصاف حکم نمیکند بگویند حق با کسانی بود که دلواپس بودند؟ آنها که دیروز مردم رابه برجامیان و دلواپسان تقسیم میکردند و آنها را با زشت ترین الفاظ اهانت میکردند، امروز چه پاسخی دارند؟ آیاخودشان نگران نیستند؟

وی همچنین گفت: در شرایط فعلی بیش ازهر چیز به همدلی و وحدت نیاز داریم اما دولت، مجلس و کارگروه صیانت از برجام وظیفه دارند نسبت به این موضوع بی تفاوت و منفعل نباشند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نماینده ادوار مجلس گفت: همزمانی تحریم های جدید با انتشار اسناد دخالت آمریکا در کودتای ۲۸ مرداد قابل تامل و عبرت آموز است./
 
پایان پیام
کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000