سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نعمتی:

هیئت نظارت بر برجام موارد نقض برجام را به مجلس منعکس کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، خواستار این شد تا هیات نظارت بر برجام موارد نقض برجام را به پارلمان منعکس کند.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 15:53
هیئت نظارت بر برجام موارد نقض برجام را به مجلس منعکس کند سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، خواستار این شد تا هیات نظارت بر برجام موارد نقض برجام را به پارلمان منعکس کند. http://cdn.icana.ir/d/019/97542.jpg هیئت,نظارت,بر,برجام,موارد,نقض,برجام,را,به,مجلس,منعکس,کند Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهروز نعمتی به طرح تحریم‌های اخیر مجلس سنای آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد.
 
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: مصوبات اخیر سنای آمریکا علیه ایران نقض برجام است.
 
سخنگوی هیات رییسه مجلس با اشاره به گزارش نظارتی بر برجام تاکید کرد: گزارش شش ماهه دوم درباره برجام باید هر چه سریعتر در مجلس بررسی و قرائت شود .
 
این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به واکنش هیئت نظارت بر اجرای برجام در پی تحریم‌های سنای آمریکا علیه ایران تصریح کرد: این هیات باید برمبنای تخلفاتی که آمریکایی ها در برجام انجام داده‌اند، موارد را به مجلس منعکس کند.
 
نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه با اشاره به طرح مقابله مجلس ایران در مقابل طرح تحریم های سنای آمریکا اظهار داشت: مواردی در طرح مذکور جهت مقابله با اقدامات اخیر امریکا در نظر گرفته شده است که قطعا می‌تواند مقابله به مثل کند.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، در ادامه با بیان اینکه دولت باید متوجه مواضع اروپایی‌ها در تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران باشد، گفت: معتقدم اروپایی‌ها باید مواضع خود در قبال تحریم های امریکا علیه ایران را مشخص کنند که مشخص شود ک آنها با آمریکایی ها همدست هستند یا بر توافق۱+۵ پایبند خواهند بود.
 
پایان پیام
کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار