سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شیخ:

حاشیه های ورزش موجب مغفول ماندن مسائل جوانان شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ادغام ورزش و جوانان در قالب یک وزارتخانه گفت: گستردگی و حاشیه دار بودن ورزش، موجب شد تا مسائل جوانان به حاشیه رود و مغفول واقع شود.
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 16:07
حاشیه های ورزش موجب مغفول ماندن مسائل جوانان شد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ادغام ورزش و جوانان در قالب یک وزارتخانه گفت: گستردگی و حاشیه دار بودن ورزش، موجب شد تا مسائل جوانان به حاشیه رود و مغفول واقع شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201605100858604679.jpg حاشیه,های,ورزش,موجب,مغفول,ماندن,مسائل,جوانان,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی شیخ اظهار کرد: شواهد، حاکی از این امر است که این ادغام و تشکیل وزارت ورزش و جوانان خیلی موفق نبوده و مسائل و مشکلات حوزه جوانان حل نشده است؛ این در حالی است که باید برای این امر برنامه ریزی هایی صورت می گرفت که عملی نشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: برای حل مشکلات و مسائل جوانان نیازمند تشکیلاتی فرا سازمانی و کارآمد هستیم و بهتر است مرکزی ایجاد شود که بتواند بین ارگان ها و سازمان های مختلف هماهنگی و انسجام لازم را برای رفع مشکلات جوانان ایجاد کند؛ ولی هم اکنون ساختار معاونت جوانان امکان انجام این وظایف را ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، همچنین تاکید کرد: باید نهادی که مسئول حوزه جوانان است، همتراز دیگر ارگان ها و کارآمد باشد تا در صورت تخطی آن سازمان از انجام وظایفش در حوزه جوانان بتواند آنها را بازخواست کند.

شیخ با اشاره به توجه دولت و شخص رئیس جمهوری به جوانان خاطرنشان کرد: مسلما اگر نهاد قوی در حوزه جوانان شکل بگیرد می تواند با ارتباط بیشتر و بهتر با رئیس جمهور مشکلات جوانان را رفع کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی از دولت لایحه تفکیک (تفکیک ورزش و جوانان)می خواست، گفت: هم اکنون این لایحه با یک فوریت به مجلس رسیده است.

به گزارش ایرنا، دولت در هفدهم خرداد ماه جاری لایحه اصلاح بخشی از ساختار تشکیلات دولت را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد و نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز یکشنبه 21 خرداد، از مجموع 239 نماینده حاضر با 124 رأی موافق، 79 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع با بررسی یک فوریتی این لایحه موافقت کردند.

در این لایحه تفکیک وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان پیشنهاد شده است.

دولت یازدهم ادغام این وزارتخانه ها را در دولت قبل کارشناسی شده نمی داند و خواهان بازگشت به شرایط پیشین است. /

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000