سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلحشوری:

قرار گرفتن معاونت جوانان در وزارت ورزش ناکارآمد بود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی،گفت: بیشتر نمایندگان مجلس دهم موافق احیای سازمان ملی جوانان هستند.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 10:38
قرار گرفتن معاونت جوانان در وزارت ورزش ناکارآمد بود نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی،گفت: بیشتر نمایندگان مجلس دهم موافق احیای سازمان ملی جوانان هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100939652018.jpg قرار,گرفتن,معاونت,جوانان,در,وزارت,ورزش,ناکارآمد,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پروانه سلحشوری افزود: هم اکنون بیشتر تاکید در وزارت ورزش و جوانان بر حوزه ورزش است و مسایل جوانان مغفول مانده اند.

 نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این سئوال که چرا تا کنون این تفکیک اتفاق نیفتاده، اظهار داشت: مدت زمان ادغام سازمان ملی جوانان و تربیت بدنی کوتاه بود.

سلحشوری افزود: وضعیت کنونی در حوزه جوانان ناکارآمد است و نیازمند توجه جدی و تغییراست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان وظایف تشکیلاتی حوزه جوانان که فرا بخشی است، گفت: باید ارتباط بین بخشی انجام شود و متولی پیگیر انجام وظایف دیگر نهادها و وزارتخانه در حوزه جوانان شود.

 نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که قرار گرفتن معاونت جوانان در وزارت ورزش ناکارآمد بوده، است، بیان داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی موافق احیای سازمان ملی جوانان هستند.

به گزارش ایرنا، دولت درهفدهم خرداد ماه جاری لایحه اصلاح بخشی از ساختار تشکیلات دولت را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد و نمایندگان مجلس درجلسه علنی روزیکشنبه 21 خرداد، از مجموع 239 نماینده حاضر با 124 رأی موافق، 79 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع با بررسی یک فوریتی این لایحه موافقت کردند.

در این لایحه تفکیک وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان پیشنهاد شده است.

دولت یازدهم ادغام این وزارتخانه ها را در دولت قبل کارشناسی شده نمی داند و خواهان بازگشت به شرایط پیشین است. /

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000