سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خدری:

خطوط کشتیرانی بین بوشهر با بنادر مختلف قطر ایجاد شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: به منظور توسعه مبادلات تجاری بوشهر و قطر، باید خطوط کشتیرانی بین بوشهر با بنادر مختلف قطر ایجاد شود.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 10:16
خطوط کشتیرانی بین بوشهر با بنادر مختلف قطر ایجاد شود رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: به منظور توسعه مبادلات تجاری بوشهر و قطر، باید خطوط کشتیرانی بین بوشهر با بنادر مختلف قطر ایجاد شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611103262708001.jpg خطوط,کشتیرانی,بین,بوشهر,با,بنادر,مختلف,قطر,ایجاد,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام عبدالحمید خدری اظهار داشت: استان بوشهر موقعیت بسیار خوبی برای توسعه مبادلات تجاری با کشور قطر دارد و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش مبادلات هستیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های بندری برای توسعه مراودات دریایی در استان بوشهر باید ایجاد شود، افزود: راه‌اندازی خطوط کشتیرانی بین بوشهر با بنادر مختلف قطر نقش مهمی در توسعه روابط خواهد داشت.

وی تصریح کرد: بوشهر بهترین موقعیت را برای صادرات کالا به کشور قطر دارد و به همین منظور توسعه صادرات به کشور قطر با محوریت بوشهر انجام خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به صدور مواد غذایی و کالاهای اساسی از طریق بنادر استان بوشهر، ادامه داد: میزان صادرات محصولات به کشور قطر در روزهای اخیر افزایش یافته است.

به گزارش مهر، رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: فاصله نزدیک کشور قطر با بنادر استان بوشهر فرصت خوبی را در اختیار استان قرار داده است تا زمینه توسعه صادرات فراهم شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000