سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طاهرخانی:

تسهیلات حوادث غیرمترقبه به آسیب دیدگان تاکستان آسان تر پرداخت شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: روسای بانک‌ها در پرداخت تسهیلات حوادث غیرمترقبه در اسفرورین تاکستان و وامهای کمتر از ۱۰ میلیون تومان به افراد نیازمند سخت گیری نکنند.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 10:14
تسهیلات حوادث غیرمترقبه به آسیب دیدگان تاکستان آسان تر پرداخت شود نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: روسای بانک‌ها در پرداخت تسهیلات حوادث غیرمترقبه در اسفرورین تاکستان و وامهای کمتر از ۱۰ میلیون تومان به افراد نیازمند سخت گیری نکنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611105993968667.jpg تسهیلات,حوادث,غیرمترقبه,به,آسیب,دیدگان,تاکستان,آسان,تر,پرداخت,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهمن طاهرخانی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور روسای بانک ها در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در شرایط خاصی هستیم و باید با تعامل و همکاری منطقی برای حل مشکلات مردم همت کنیم تا رضایت عموم جلب شود.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بانک ها در کنار تسهیلات کلان به تولیدکنندگان و کارآفرینان وظیفه دارند تسهیلات کم بهره از جمله وام ازدواج، درمان و خرید لوازم خانگی را نیز بین افراد متقاضی که معمولا افراد کم درآمد هستند توزیع کنند.

طاهرخانی تصریح کرد: از روسای بانک ها انتظار داریم در پرداخت تسهیلات افراد کم درآمد سخت گیری نکنند و مصوبه دولت را با سهولت و سرعت بیشتری به متقاضیان پرداخت کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اضافه کرد: بانک ها باید شرایط خود را در پرداخت تسهیلات زیر ۱۰ میلیون تومان اعلام کنند تا ما بدانیم چه میزان اعتبار و چه تعداد وام می توان به نیازمندان توزیع کرد.

به گزارش مهر، نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: در اسفرورین حوادث غیر مترقبه از جمله طوفان آسیب زیادی به مردم وارد کرده که از بانک ها انتظار داریم در این زمینه نیز به مصوبات دولت عمل کنند و با پذیرش ضمانت نامه های زنجیری شرایط را تسهیل کنند./ 

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000