سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورابراهیمی:

اقتصاد مقاومتی عصاره داروی شفابخش حرکت جمهوری اسلامی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: تحریم ها سبب شکوفایی ظرفیت های درونی می‌گردند و دهه آینده، دهه اقتدار اقتصادی است و اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصاد بهره وری در مسیر توسعه است.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 10:12
اقتصاد مقاومتی عصاره داروی شفابخش حرکت جمهوری اسلامی است نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: تحریم ها سبب شکوفایی ظرفیت های درونی می‌گردند و دهه آینده، دهه اقتدار اقتصادی است و اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصاد بهره وری در مسیر توسعه است. http://cdn.icana.ir/d/019/201611108991880922.jpg اقتصاد,مقاومتی,عصاره,داروی,شفابخش,حرکت,جمهوری,اسلامی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا پورابراهیمی در نشست فرهنگ و مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی که به مناسبت روز جهاد کشاورزی در این سازمان برگزار شد، گفت: با توجه به شرایط خاص کشور و بر اساس مقتضیات موجود برنامه ششم تدوین شده و مسیر حرکت را برای یک مدت میان مدت و بلند مدت بر اساس عوامل طبیعی، اقتصادی و ... مشخص می کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به بلوغ  رسیده و همچنان عداوت با انقلاب در دستور کار سیاستمداران خارجی قرار دارد، افزود: باید در این شرایط مواضع صحیح را انتخاب نمود و این رویکرد از ابتدای انقلاب بوده ولی در حال حاضر رفتار و برنامه های آنها در موضع جدیدی است که دولت جمهوری اسلامی بر اساس مقتضیات کشور با این معضل مقابله می‌نماید.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم شب های قدر را سرمایه بزرگ مسلمانان دانست و بیان کرد: شهدای جهادگر سبب اقتدار نظام بوده و الگوی ما در مسیر حرکت می باشند و سازمانی می تواند پیشرفت نماید که نقاط ضعف و قوت در مسیر راه را شناسایی و اهداف سازمان را محقق کند.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی عصاره داروی شفابخش حرکت جمهوری اسلامی خواهد بود، گفت: رسیدن به اهداف توسعه، تحقق گام‌های بلندی است که باید برداشته شود و پایه و اساس این اهداف اقتصاد مقاومتی است.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه وزارت جهاد کشاورزی نقش موثری در بحث اقتصاد مقاومتی دارد، اظهار کرد: تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی نیازمند حرکت جهادی است و قدرت نظام جمهوری اسلامی ناشی از ایمان، تفکر شیعی و فداکاری شهدای دوران دفاع مقدس می باشد.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم ها سبب شکوفایی ظرفیت های درونی می‌گردند و دهه آینده، دهه اقتدار اقتصادی است، اظهار کرد: توسعه روستاها و گسترش صنایع روستایی و کشاورزی پایه های اقتصاد مقاومتی می باشند و بطور کلی اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصاد بهره وری، بهره وری از منابع ثابت و افزایش عملکرد، راه اندازی بورس محصولات و رفع موانع در مسیر توسعه می باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000