سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی:

تصویب تحریم‌های جدید نقض برجام است/ لزوم اتخاذ تصمیمات لازم از سوی هیات نظارت بر اجرای برجام

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: تصویب تحریم‌های اخیر سنای آمریکا علیه ایران بدون تردید نقض روح و متن برجام است.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 10:10
تصویب تحریم‌های جدید نقض برجام است/ لزوم اتخاذ تصمیمات لازم از سوی هیات نظارت بر اجرای برجام رئیس کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: تصویب تحریم‌های اخیر سنای آمریکا علیه ایران بدون تردید نقض روح و متن برجام است. http://cdn.icana.ir/d/019/201703104907387232.jpg تصویب,تحریم‌های,جدید,نقض,برجام,است/,لزوم,اتخاذ,تصمیمات,لازم,از,سوی,هیات,نظارت,بر,اجرای,برجام Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی با اشاره به تصویب تحریم‌های اخیر سنای آمریکا ضد جمهوری اسلامی ایران موسوم (S. ۷۲۲)، اظهار داشت: تصویب تحریم‌های اخیر سنای آمریکا علیه ایران بدون تردید نقض برجام و با متن و روح آن مغایرت دارد.
 
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تحریم‌های اخیر سنای آمریکا علیه ایران تخلف آشکار از برجام است، افزود: با توجه به اینکه این سند بین المللی از سوی تمامی اعضای دائم شورای امنیت، آلمان و اتحادیه اروپا امضا شده لذا همین کشور‌ها هم باید نسبت به اقدام و بد عهدی آمریکا اعتراض کنند.
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: هیئت نظارت بر اجرای برجام تصمیمات لازم را درباره تحریم‌های اخیر سنای آمریکا اتخاذ می‌کند.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم، درباره اقدام مجلس در مقابله با تصویب تحریم‌های اخیر سنا آمریکا، خاطر نشان کرد: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون امنیت‌ملی مجلس ماموریت داده تا در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد که در همین راستا طرحی با کمک مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی تدوین شده که پس از سر کشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه سیر قانونی خود را طی می‌کند.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، درباره طرح مرکز پژوهش‌های مجلس تصریح کرد: این طرح، طرح مقابله با اقدامات و بد عهدی‌های آمریکا است و امیدواریم که در جهت دفاع از منافع ملی و پاسخ به اقدام نابخردانه کنگره آمریکا این طرح در مجلس تصویب و به قانون تبدیل شود./
 
پایان پیام
کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000