سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی‌حسینی:

هیات نظارت بر برجام در برابر اقدام سنای آمریکا با صراحت موضع‌گیری کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی،گفت: هیات نظارت بر برجام باید در برابر اقدام سنای آمریکا با صراحت موضع خود را اعلام کند.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 10:44
هیات نظارت بر برجام در برابر اقدام سنای آمریکا با صراحت موضع‌گیری کند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی،گفت: هیات نظارت بر برجام باید در برابر اقدام سنای آمریکا با صراحت موضع خود را اعلام کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg هیات,نظارت,بر,برجام,در,برابر,اقدام,سنای,آمریکا,با,صراحت,موضع‌گیری,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید حسین نقوی حسینی تصویب قانون اقدامات ثبات‌زدا جمهوری اسلامی در سال 2017 که به s722 معروف است را نقض آشکار برجام برشمرد و گفت: این مصوبه یک طرح قانون عادی نیست، بلکه یک قانون مادر برای تحریم علیه جمهوری اسلامی است.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه این قانون خود ابعادی دارد که تحریم‌های سختی را در پی دارد، افزود: طبق این قانون رئیس جمهور اختیار می تواند با دستورات اجرایی، تحریم هایی علیه جمهوری اسلامی اعمال کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه در چنین شرایطی باید در داخل کشور وحدت عمل را حفظ کنیم، تصریح کرد: هیات نظارت بر برجام هم ضروریست به وظیفه قانونی خود عمل کند و در برابر اقدام سنای آمریکا در نقض آشکار برجام با صراحت موضع خود را اعلام کرده و اقدامات مناسبی انجام دهد.

نقوی حسینی با اشاره به اینکه قبلا قانونی تحت عنوان اقدامات متقابل جمهوری اسلامی در مقابل عهد‌شکنی برجام در مجلس تصویب شده است، بر ضرورت اجرای آن قانون تاکید کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه قانون s722 قانون مادر تحریم‌ها است، خاطر نشان کرد: به همین جهت این قانون به سایر کشورها هم سرایت خواهد کرد و کشورهای دیگر هم مشمول همکاری خواهند شد چون در متن آن واحدی وجود دارد که تاکید می‌کند باید کشورهای غربی همکاری داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000