سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرشادان مطرح کرد:

تمرکز محدود به چند محصول خاص در صادرات رشد اقتصادی را فلج می کند/ بدون اصلاح بروکراسی اداری رشد اقتصادی محقق نمی شود

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم دست یابی به رشد اقتصادی پایدار گفت:برای دست یابی به رشد اقتصادی مطلوب نباید صادرات کشور متمرکز به چند محصول خاص شود.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 11:31
تمرکز محدود به چند محصول خاص در صادرات رشد اقتصادی را فلج می کند/ بدون اصلاح بروکراسی اداری رشد اقتصادی محقق نمی شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم دست یابی به رشد اقتصادی پایدار گفت:برای دست یابی به رشد اقتصادی مطلوب نباید صادرات کشور متمرکز به چند محصول خاص شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101552324993.jpg تمرکز,محدود,به,چند,محصول,خاص,در,صادرات,رشد,اقتصادی,را,فلج,می,کند/,بدون,اصلاح,بروکراسی,اداری,رشد,اقتصادی,محقق,نمی,شود Icana

سید مهدی فرشادان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر لزوم دست یابی به رشد اقتصادی پایدار گفت:علاوه بر موضوع جذب سرمایه گذار باید به با ارتقای بهره وری زمینه دست یابی اقتصاد کشور به رشد اقتصادی در همه زمینه ها را بصورت مطلوب فراهم کرد.

نماینده مردم سنندج،دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:استفاده از فناوری ها و تکنولوژی ها روز دنیا و مدیریت صحیح باعث ارتقای رشد اقتصادی کشور می شود.

فرشادان افزود:باید سفارتخانه های کشور در کشورهای مختلف در زمینه جذب سرمایه گذار خارجی عملکردی بهتری داشته باشند به دلیل اینکه استفاده از ظرفیت سرمایه های خارجی باید مدنظر باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:رشد اقتصادی باید متوازن و پایدار باشد و اینگونه نباشد که بیشترین سهم از رشد اقتصادی به موضوع رشد ناشی از فروش نفت اختصاص یابد.

فرشادان افزود:برای دست یابی به رشد اقتصادی مدنظر در برنامه ششم باید در فضای کسب و کار تحول ایجاد کرد و روند دشوار بورکراسی اداری اصلاح شود.

وی ادامه داد:ارتقای بهره وری باید به نوعی رشد اقتصادی را افزایش دهد که روند نزولی کاهش تورم با مشکل روبرو نشود البته همزمان به موضوع اشتغالزایی نیز توجه شود.

فرشادان با بیان اینکه تداوم کنترل نرخ تورم باید حفظ شود، افزود:برای دست یابی به رشد اقتصادی مطلوب نباید صادرات کشور متمرکز به چند محصول خاص شود بنابراین باید با جلوگیری از خام فروشی، محصولات متنوع صادراتی تولید شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد:ثبات اقتصادی از لازمه های توسعه و تحول در اقتصاد است که البته برای انجام این مهم باید به مولفه هایی مانند ثبات بازار ارز توجه شود./

پایا پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار