سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی دلیگانی:

هیچ توجیهی برای اعتماد دولت به آمریکا وجود ندارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس با بیان اینکه تحریم‌های جدید سنای آمریکا شرایطی بدتر نسبت به قبل از برجام را برای ما رقم زده است، گفت: یکی از خطوط قرمز رهبری در برجام این بود که حاکمان آمریکا ذیل برجام را امضا کنند که این امر در زمان اجرای برجام محقق نشد.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 12:18
هیچ توجیهی برای اعتماد دولت به آمریکا وجود ندارد نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس با بیان اینکه تحریم‌های جدید سنای آمریکا شرایطی بدتر نسبت به قبل از برجام را برای ما رقم زده است، گفت: یکی از خطوط قرمز رهبری در برجام این بود که حاکمان آمریکا ذیل برجام را امضا کنند که این امر در زمان اجرای برجام محقق نشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607101378678260.jpg هیچ,توجیهی,برای,اعتماد,دولت,به,آمریکا,وجود,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به تصویب طرح جامع تحریم‌ها علیه ایران در سنای آمریکا،‌گفت: آمریکایی‌ها با تصویب این طرح شرایطی بدتر از دوران قبل از برجام را برای کشور ما رقم زدند و طرح جدید سنای آمریکا دست رئیس جمهور آمریکا را باز می‌گذارد تا هرگونه تحریمی را بر علیه ایران اعمال کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: طبیعی است که ترامپ با عقل عجیبی که دارد هیچ حسابی نمی‌توان روی او باز کرد تا براساس منطق کاری را انجام دهد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم مطرح: آقای روحانی باید پاسخ دهد که چگونه به آمریکایی‌ها اعتماد کرده است آن هم در شرایطی که بارها گفته شد که نمی‌توان به آمریکایی‌ها اعتماد کرد. آقای رئیس جمهور چه توضیحی را در این خصوص دارد.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: هیچ توجیهی برای اعتماد دولت به آمریکا وجود ندارد و 3.5 سال وقتی که برای برجام صرف شد فرصتی است که از دست ملت ایران رفته و هیچ نتیجه‌ای نیز حاصل نشده است.

به گزارش فارس؛ نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از خطوط قرمز رهبری در خصوص برجام این بود که حاکمان آمریکا ذیل برجام را امضا کنند اما متاسفانه این اتفاق در آن زمان نیفتاد و امروز حکام آمریکا تمام تعهدات پیشین خود را نقض می‌کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000