سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح شد؛

واکنش فلاحت پیشه به یک خبر کذب/ امنیت کامل در مرزهای استان کرمانشاه برقرار است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ضمن تکذیب خبر درگیری در مرزهای استان کرمانشاه، گفت: خبر درگیری در مرزهای کرمانشاه در حالی منتشر شد که به همراه قائم مقام وزیر راه تا لب مرز رفتیم.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 12:56
واکنش فلاحت پیشه به یک خبر کذب/ امنیت کامل در مرزهای استان کرمانشاه برقرار است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ضمن تکذیب خبر درگیری در مرزهای استان کرمانشاه، گفت: خبر درگیری در مرزهای کرمانشاه در حالی منتشر شد که به همراه قائم مقام وزیر راه تا لب مرز رفتیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106383214608.jpg واکنش,فلاحت,پیشه,به,یک,خبر,کذب/,امنیت,کامل,در,مرزهای,استان,کرمانشاه,برقرار,است Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اینکه روز گذشته برخی رسانه‌ها از درگیری در مرزهای کرمانشاه خبرداده بودند، اظهار داشت: روز گذشته در مصاحبه‌ای بیان کردم که در دالاهو و نزدیکی مرز هستم تا به همراه قائم مقم وزیر مسکن از برخی پروژه‌های اسلام آباد غرب و راه کربلا بازدید کنیم.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در شرایطی آرام این بازدیدها انجام شد و در مصاحبه نیز گفتم که هیچ درگیری وجود ندارد، در حالی ادعای درگیری مطرح شده بود که اینجانب به همراه قائم مقام وزیر مسکن تا لب مرز رفتیم و هیچ مشکلی وجود نداشت.

وی افزود: این رسانه مصاحبه را به گونه‌ای دیگر منتشر کرد که ما نیز تکذیبه را صادر کردیم.

فلاحت پیشه ادامه داد: امری بدیهی است که داعش همواره به دنبال نفوذ در کشور باشد، زیرا سیاست این گروه تروریستی تکفیری انجام اقدامات ایذایی و انتحاری است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت کامل در مرزهای استان کرمانشاه برقرار است، گفت: داعش نتوانسته نفوذی داشته باشد، زیرا کوچکترین نفوذی رصد و سرکوب می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار