سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی:

رئیس جمهور باید یک تیم اقتصادی منسجم انتخاب کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز مسائل اقتصادی مهم‌ترین چالش کشور است لذا یکی از مسئولیت‌های خطیر رئیس جمهور باید گزینش تیم اقتصادی منسجم باشد.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 13:09
رئیس جمهور باید یک تیم اقتصادی منسجم انتخاب کند رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز مسائل اقتصادی مهم‌ترین چالش کشور است لذا یکی از مسئولیت‌های خطیر رئیس جمهور باید گزینش تیم اقتصادی منسجم باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201703104987777891.jpg رئیس,جمهور,باید,یک,تیم,اقتصادی,منسجم,انتخاب,کند Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی با اشاره به ضرورت تغییر کابینه دولت دوازدهم اظهار داشت: امروز مسائل اقتصادی مهم‌ترین چالش و دغدغه کشور است لذا یکی از مسئولیت‌های خطیر رئیس جمهور باید گزینش تیم اقتصادی منسجم باشد.
 
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، افزود: اشخاص حقوقی مانند رئیس بانک مرکزی، وزیر اقتصاد، رئیس سازمان برنامه و بودجه باید در راستای تحقق هدف مشترک توسعه اقتصادی هماهنگ و منسجم عمل کنند تا بتوانند این مسئولیت مهم را با توفیق به دوش بکشند.

بروجردی ضمن تقدیر و تشکر از مجاهدت‌ها و اقدامات موثر وزیران دولت یازدهم که کوشیدند کشور را به شرایط مناسبی برسانند، بیان داشت: مسئله جوانگرایی اولویت دیگری است که باید در دستور کار دولت دوازدهم قرار گیرد، در کابینه دولت باید افرادی جایگزین شوند که بتوانند با انرژی و توانمندی‌های هرچه بیشتر سکان‌دار مسئولیت‌های مهم کشور باشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت مسائل فرهنگی همانند سند 2030 که توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی لغو شد، حساسیت نسبت به شئون انقلاب اسلامی و ارزش‌های نظام حائز اهمیت است لذا وزرایی که مسئولیت مسائل فرهنگی را بر دوش دارند باید نسبت به این دغدغه‌ها حساسیت ویژه‌ای داشته باشند و بتوانند متناسب با سیاست‌‌گذاری‌های کلان مقام معظم رهبری و قانون اساسی عمل کرده و در این راه قدم بردارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، در پایان تصریح کرد:  در عرصه سیاست خارجی و امنیتی به دلیل آرایش‌های سیاسی منطقه نیازمند طرحی جدید هستیم که امنیت پایدار این ملت بتواند با انسجام و اقتدار بیشتری به مسیر خود ادامه دهد./

پایان پیام
کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000