سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌پور درخواست کرد؛

برخورد سازمان‌های نظارتی با شایعه‌سازان ورشکستگی بانک پارسیان

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد: سازمان‌های نظارتی و قضایی باید با شایعه سازان ورشکستگی بانک پارسیان برخورد کنند.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 13:24
برخورد سازمان‌های نظارتی با شایعه‌سازان ورشکستگی بانک پارسیان نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد: سازمان‌های نظارتی و قضایی باید با شایعه سازان ورشکستگی بانک پارسیان برخورد کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201608102356062767.jpg برخورد,سازمان‌های,نظارتی,با,شایعه‌سازان,ورشکستگی,بانک,پارسیان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مراسم افتتاح سومین شعبه بانک پارسیان در ارومیه با حضور نادر قاضی‌پور نماینده شهرستان ارومیه در مجلس، حجت‌الاسلام بیگی نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان، مسئولان کشوری و مدیران و مشتریان بانک پارسیان برگزار شد.

در این مراسم قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، در مراسم افتتاح شعبه آزادگان ارومیه گفت: متاسفانه اخیرا علیه بانک پارسیان شایعه‌ای به‌وجود آمده که باید بانک مرکزی اطلاعیه‌ای در این مورد صادر می‌کرد که متاسفانه این اتفاق نیافتاد.

وی افزود: همچنین سازمان‌های نظارتی و قضایی کل کشور، باید با خاطیان برخورد کنند؛ ملت با هزاران مشقت پول‌های‌شان را برای روز مبادا، پیری، ازدواج و موضوعات این چنینی جمع می‌کنند لذا ما باید اعتماد مردم را به نظام بانکی جلب کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اضافه کرد: بانک پارسیان یک سهام‌دار و پشتیبان قوی به نام ایران‌خودرو دارد که متاسفانه تعدادی افراد سودجو قصد داشتند با ایجاد کمپین عدم خرید خودرو داخلی تولید ملی را زمین بزنند؛ زمانی‌که من به عنوان مخالف بحث انحصاری خودروسازان ایرانی در مناظره شرکت کرده بودم، مرا به عنوان ضد شرکت سایپا و ایران‌خودرو می‌شناختند، درحالی‌که بنده همیشه از تولید ملی استقبال کردم؛ چرا که خودروسازان ملی نزدیک صد هزار نفر خودشان مستقیم و ۶۰۰ هزار نفر بصورت غیر مستقیم اشتغال‌زایی کرده است.

به گزارش مهر، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، از روند پیشرفت سیستم بانکی ابراز امیدواری کرد و گفت: سیستم بانکی ما باید قوی شده و تعدادی از بانک‌ها ادغام شوند و دولت باید به فکرافزایش سرمایه پایدار باشد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000