سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رحیمی خبر داد:

ابعاد حادثه تروریستی مجلس با حضور فرمانده سپاه انصار بررسی می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی ابعاد حادثه تروریستی مجلس در جلسه روز سه‌شنبه هفته جاری کمیته امنیت این کمیسیون خبر داد.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 14:14
ابعاد حادثه تروریستی مجلس با حضور فرمانده سپاه انصار بررسی می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی ابعاد حادثه تروریستی مجلس در جلسه روز سه‌شنبه هفته جاری کمیته امنیت این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100250779755.jpg ابعاد,حادثه,تروریستی,مجلس,با,حضور,فرمانده,سپاه,انصار,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا رحیمی بیان کرد: اولین جلسه بررسی ابعاد حادثه تروریستی مجلس هفته گذشته در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برگزار شد که به دنبال این جلسه قرار شد کمیته امنیت نیز در جلسه‌ای به بررسی ابعاد این موضوع پرداخته و پیشنهاداتش را برای افزایش امنیت مجلس به کمیسیون ارائه کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس سه‌شنبه (30 خرداد) کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی جلسه‌ای با فرمانده سپاه انصار و مسئولان حفاظت و حراست مجلس برگزار می کند تا ضمن آسیب‌شناسی اتفاقات حادثه تروریستی مجلس پیشنهادات اجرایی و عملیاتی برای تقویت ایمنی مجلس را مورد بررسی قرار دهد.

به گزارش ایسنا؛ به گفته رحیمی قرار است این پیشنهادات بعد از تصمیم‌گیری و اجماع به کمیسیون امنیت ملی جهت ارائه گزارش به هیئت رئیسه اعلام شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار