سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی مطرح کرد:

تحقق چشم انداز صنعت گردشگری نیازمند توازن در ورود و خروج گردشگران خارجی

سرویس فرهنگی
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد برای دستیابی به چشم انداز20 میلیونی برای صنعت گردشگری طی سال‌های آینده باید توازن و تعادلی بین ورود و خروج گردشگران ایرانی و خارجی صورت بگیرد.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 12:52
تحقق چشم انداز صنعت گردشگری نیازمند توازن در ورود و خروج گردشگران خارجی عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد برای دستیابی به چشم انداز20 میلیونی برای صنعت گردشگری طی سال‌های آینده باید توازن و تعادلی بین ورود و خروج گردشگران ایرانی و خارجی صورت بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103679602288.jpg تحقق,چشم,انداز,صنعت,گردشگری,نیازمند,توازن,در,ورود,و,خروج,گردشگران,خارجی Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه امروزه صنعت گردشگری کشورمان بیش از گذشته نیازمند توجه و برنامه ریزی به منظور افزایش تعداد گردشگران خارجی است، گفت: چشم انداز بیست میلیونی برای صنعت گردشگری طی سال‌های آینده پیش بینی شده است از این رو برای دستیابی به این هدف باید از هم اکنون اقدام جدی انجام شود.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گاهی اوقات شرایط خدماتی و زیرساخت‌های صنعت گردشگری اجازه افزایش جذب گردشگر را نمی‌دهد، اظهارکرد: باید به کمک بخش خصوصی زیرساخت‌های مختلف اعم از هتلینگ، مناسب‌سازی اماکن تفریحی و گردشگری، ارائه خدمات ارتقاء ببخشیم تا بتوان در این حوزه شاهد عملکرد بهتری باشیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید جریان گردشگری و سفر گردشگران ایرانی با کشورهای مختلف که روابط خوبی با آنها برقرار است یکطرفه باشد، ادامه داد: حتما باید توازن و تعادلی بین ورود و خروج گردشگران ایرانی و خارجی صورت بگیرد نه اینکه صرفا در حوزه گردشگری کشوری مانند گرجستان شاهد افزایش گردشگرانی ایرانی باشیم اما شاهد حضور چشمگیرگردشگران گرجستانی در ایران چهارفصل نباشیم.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه عدم آگاهی از ظرفیت‌ها و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی یکی از دلایلی است که گردشگران خارجی استقبال کمی از سفر به ایران دارند، خاطرنشان کرد: باید تورهای آشناسازی برای فعالان گردشگری کشورهای مختلف از جمله کشورهای همسایه برگزار شود تا بتوان از این طریق شاهد افزایش گردشگر باشیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، چندی پیش رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تکرار پرسش رییس جمهور مبنی بر این که چرا جریان گردشگری ایران با کشورهایی که روابط سیاسی خوبی با آنها دارد یک‌طرفه است، گفت: باید اقدامات و تمهیدات لازم با هدف توازن‌بخشی ورودی و خروجی گردشگر بین کشور ما با سایرکشورها انجام شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط