سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی:

اعمال تحریم‌های جدید، نقض برجام است/ صدای واحد از کشور شنیده شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعمال تحریم‌های جدید، نقض برجام است.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 13:22
اعمال تحریم‌های جدید، نقض برجام است/ صدای واحد از کشور شنیده شود عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعمال تحریم‌های جدید، نقض برجام است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg اعمال,تحریم‌های,جدید،,نقض,برجام,است/,صدای,واحد,از,کشور,شنیده,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدابراهیم رضایی با اشاره به تصویب طرح ضد ایرانی مجلس سنای آمریکا افزود: آمریکا در پس ناکامی‌های مستمر سیاسی منطقه‌ای و پذیرفتن شکست‌های متوالی در منطقه خاورمیانه دست به اقداماتی نظیر تصویب طرح‌های ضدایرانی در مجلس سنای این کشور می‌زند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به طور حتم تمامی نقشه‌های استکبار جهانی در منطقه خاورمیانه صددرصد با شکست مواجه شده است و این ناکامی‌ها موجب بروز تنفر شدید آمریکا از جمهوری اسلامی ایران شده و براین اساس اقدام به رفتار پر از کینه و بغض کرده و عداوت خود را با پیمان‌شکنی به نمایش می‌گذارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس دهم تصریح کرد: آمریکایی‌ها با وجود اینکه یک پیمان بین‌المللی را امضاء کرده‌اند با سیاست مستکبرانه و زورگویانه خود و از روی خشم و عصبانیت و نه از روی تفکر و تعمق در مجلس سنا اقدام به اعمال تحریم‌های غیرهسته‌ای کرده‌اند که موجب نقض برجام و عبور از توافق هسته‌ای است.

وی ادامه داد: مستکبران و زورگویان عالم در پی مجبور کردن جمهوری اسلامی ایران به عبور از مواضع مقتدرانه و عزتمندانه خویش هستند و با این اقدامات درصدد هستند که ایران از مواضع خود عقب‌نشینی کند.

رضایی با اشاره به نقش موثر دولت و مجلس برای پاسخ دادن به سیاست‌های مستکبرانه آمریکایی‌ها اظهار کرد: تمامی سیاستمداران جمهوری اسلامی ایران باید انسجام داخلی و ملی را به نمایش بگذارند و در مقابل زورگویی‌های سران سلطه مقتدرانه بایستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه باید در کشور صدای واحدی شنیده شود، افزود: در چنین شرایطی باید از موضع حکمت، عزت و مصلحت صدای واحدی از کشور شنیده شود و در مقابل پیمان شکنی و عهدشکنی مستکبران عالم مقتدرانه ایستاد.

به گزارش ایسنا؛ عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مسئولیت در نظر گرفتن راهبرد برای مقابله با عهدشکنی آمریکایی‌ها در خصوص نقض برجام را بر عهده شورای عالی امنیت ملی دانست و افزود: این شورا باید با کسب نظر کارشناسی به عنوان مسئول اصلی پیگیر این مسئله باشد و پس از جمع بندی اقدامات آمریکایی‌ها، راهبردی اصولی اتخاذ کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000