سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفاری‌نطنزی:

اقدام عربستان در کشتن صیاد بوشهری آتش‌بازی در منطقه است

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی، کشته شدن صیاد بوشهری در تیراندازی از سوی گارد مرزبانی عربستان سعودی را آتش‌بازی در منطقه حساس کنونی دانست.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 15:15
اقدام عربستان در کشتن صیاد بوشهری آتش‌بازی در منطقه است رئیس کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی، کشته شدن صیاد بوشهری در تیراندازی از سوی گارد مرزبانی عربستان سعودی را آتش‌بازی در منطقه حساس کنونی دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/201611108118021299.jpg اقدام,عربستان,در,کشتن,صیاد,بوشهری,آتش‌بازی,در,منطقه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "مرتضی صفاری‌نطنزی" در واکنش به کشته شدن صیاد بوشهری در تیراندازی از سوی گارد مرزبانی عربستان سعودی گفت: این گونه اقدامات در حقیقت آتش‌بازی در منطقه حساس کنونی است.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اهداف این کشورها مشخص است لذا ما نباید خود را درگیر بازی‌های آن‌ها کنیم اگرچه باید نسبت به این اقدام برخورد و موضع‌گیری مناسب داشته باشیم.

صفاری‌نطنزی تأکید کرد: منطقه امروز آبستن حوادث مختلفی بوده و باید کاملا حواسمان را جمع کنیم زیرا بسیاری دوست دارند ما را درگیر کارهایی کنند که به نفع ما نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اظهار داشت: اکنون نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه خود هستند اما ما و وزارت امور خارجه پیگیر این مسئله هستیم تا به تبع آن یک موضع‌گیری مناسب نسبت به این اقدام عربستان سعودی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه اکنون عربستان سعودی در منطقه دچار شکست‌های پی در پی شده است، گفت: عربستان بعد از سفر ترامپ به این کشور گمان می‌کند موضع قوی پیدا کرده و خواهان کمی خودنمایی است اما نمی‌تواند با این‎گونه اقدامات پاسخ‌گوی شکست‌های خود در منطقه سوریه، یمن و... باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: عربستان خود را درگیر مسائل پیچیده‌ای کرده که پاسخی برای آن ندارد لذا برای انحراف افکار عمومی مجبور است اقدامات ناخوشایندی از جمله برخورد با کشور قطر انجام دهد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط