سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمانی:

راه‌های ارتباطی شرق استان کرمانشاه مورد بی توجهی دولت قرار دارد

سرویس سیاسی
نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی نسبت به بی توجهی دولت به راه‌های ارتباطی شرق استان کرمانشاه انتقاد کرد.
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 15:05
راه‌های ارتباطی شرق استان کرمانشاه مورد بی توجهی دولت قرار دارد نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی نسبت به بی توجهی دولت به راه‌های ارتباطی شرق استان کرمانشاه انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701100875571780.jpg راه‌های,ارتباطی,شرق,استان,کرمانشاه,مورد,بی,توجهی,دولت,قرار,دارد Icana

حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم توجه به راه های ارتباطی شرق استان کرمانشاه، اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی توجهی به راه‌های ارتباطی حوزه شرق استان کرمانشاه ندارد و لازم است که این وزارتخانه به تعهدات خود عمل کند.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جاده‌های کنگاور به تویسرکان و کنگاور به نهاوند وضعیت خطرناکی را برای مردم ایجاد کرده اند، بیان کرد: باید به دنبال کاهش آسیب انسانی باشیم و کاهش آسیب های این منطقه راهی جز عملیاتی کردن مصوبات ندارد.

وی افزود: بارها این موضوع را به مسئولان این بخش یادآوری کرده‌ایم ولی توجهی به این موضوعات ندارند که البته بی توجهی مسئولان به تذکرات سبب نمی شود که پیگیری این مطالبات مردمی را تعطیل کنیم، بلکه با جدیت بیشتری خواسته های قانونی خود را پیگیری می کنیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه رضایت مردم منطقه از اقدامات این وزارتخانه به هیچ وجه رضایت بخش نیست، گفت: مجلس در سال 96 میزان تخصیص قیر مصرفی به این وزارتخانه را دو برابر کرده است و اکنون انتظار داریم راه های روستایی حوزه انتخابیه اینجانب از جمله راه های روستایی در اسرع وقت بازسازی و آسفالت شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000